reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy - propozycje cwiczen, diet...

W ciągu ostatniego miesiąca przytyłam 2 kg:zawstydzona/y:
Od początku ciąży 2,5 kg:-D

Teraz ważę 54,5 kg przy wzroście 160 cm.
 
reklama
A u mnie dziś 12t3dc i waga 56 kg...apetyt powoli wraca więc niedługo zaczne nadrabiać bo jak do tej pory -2kg

wymiary:
biodra 91cm (-3cm)
pas 78cm (+10cm) na wysokości pepka...
piersi 90cm (+0)

dziś 15tc, waga 57
biodra 93 (-1)
pas 78 (+10) na wysokości pempka
piersi 90 (+0)
 
Ostatnia edycja:
Na wysokości pepka mam 87 cm, w biuście 92 cm. Nie wiem niestety ile mi przybyło cm bo nie mierze sie regularnie. Za to rano wazyłam sie i mam 60,8 kg czyli 1 kg do przodu :-)
 
Dziewczyny, a jak wygladacie z cisnieniem tętniczym ? Mierzycie sobie ? Ja zawsze mialam niskie ciśnienie, a wysoki puls. Teraz własciwie jest podobnie. Zresztą kawy nie piję, coli tez nie, mąż mnie nie denerwuje to nie mam powodów do zmian cisnienia ;-)
 
Ja mam zwykle niskie cisnienie tak 90/60 a teraz bedac w ciazy mam 112/72 ;-)
Raz na tydzien sobie mierze, szczegolnie jak mnie glowa boli.
 
Ja zawsze miałam wysokie ciśnienie więc pani gin zaleciła mi codzienne mierzenie i zapisywanie ciśnienia. Średnia to 130/78 i puls 85 :-(
 
reklama
Z moim ciśnieniem wszystko w porządku 120/74 i tak raczej się utrzymuje co wizytę, tylko nieraz mam puls bardzo słaby jakies 61, a niekiedy jeszcze niższy.
 
Do góry