reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy - propozycje cwiczen, diet...

kochane o czym wy mowicie ja startowalam z waga 85 po swietach i obzarstwie waga drgnela i waze 81 ....
 
reklama
Dziewczyny teraz cieszcie sie stanem blogoslawionym :-)
Po porodzie bedziemy sie martwic zbednymi kilogramami ;-)

Ja mam 4kg na + po swietach.
Z wagi 56 na 60, przy wzroscie 168cm.
Czytalam na necie ze w tych tygodniach 3-4kg na + to odpowiednio :-) wiec sie nie martwie :-)
 
Eeeeee dziewczyny.........
Ja przy 180 cm wzrostu ważę normalnie (nie w ciąży) 78kg. Nikt nie wierzy póki nie stanę na wagę :-) Przez kilka pierwszych tyg ciąży zgubiłam 6kg- nie wiadomo kiedy i jak bo nie wymiotowałam. Później za to nadrobiłam te 6kg bardzo szybko- w momencie kiedy robiłam się głodna musiałam coś zjeść ponieważ robiło mi się słabo. Teraz na święta znów zgubiłam 1kg, troszkę mnie to zmartwiło bo teraz chyba nie powinnam już tracić na wadze...:confused:
A teraz wyglądam tak (zdjęcie z 20.12.2009r.)
 

Załączniki

  • 3.jpg
    3.jpg
    62,2 KB · Wyświetleń: 54
A moja w miare stala waga to 54-55 kg przy wzroscie 170 cm. Na ostatniej wizycie u gina - przed swietami wazylam 53....Po swietach nie wchodzilam na wage ale na pewno przytylam...czuje to po spodniach:-) A na apetyt nie moge narzekac, nigdy nie narzekalam:-) Tyle ze najlepsza "dieta" dla mnie jest stres i nerwy...od razu gubie kilogramy. Ale w ciazy nie mozna sie stresowac wiec w koncu przytyje;-)
 
Wiec ja przed pierwsza ciaza: przy wzroscie 183cm wazylam 68kg, bylam bardzo szczupla, w ciazy przytylam sporo, ale udalo mi sie zrzucic do 75kg, teraz juz 3kg na plusie, ale mam nadzieje, ze po rozwiazaniu osiagne przynajmniej moja wage wyjsciowa czyli 75kg, bo wowczas nie wygladam na bardzo "wysuszona":tak:;-)
 
Ja podobno najlepiej wyglądam przy wadze 75kg no i nie powiem... mi ta waga najbardziej odpowiada. Jak schudłam do 72kg to wszyscy krzyczeli na mnie, że wyglądam jak trup. Faktycznie wszystkie gnaty były powleczone skórą, ubrania wyglądały jak na wieszaku, buzia mi się "zapadła" i w ogóle bleeee.... Jak będę wyglądała po ciąży tego nie wiem ale na pewno jak tylko będzie mi coś nie pasowało to wezmę się za siebie (jak już będę mogła).
 
Ja przytyłam 4,5 kg. Wydaje mi się,że to nie jest tak strasznie. Po świętach było o 1kg więcej,ale dzień później spadek:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry