reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy - propozycje cwiczen, diet...

Ech myślę że tak nam potem dzieciaczki dadzą do wiwatu że szybko się zgubi:tak: a do tego jeszcze dojdzie stresik no i te nie przespane noce....i nie będzie tak lightowo jak teraz:-)
 
reklama
Stanęłam sobie dzisiaj rano na wagę,po śniadanku i było już 70 kg :szok::szok::szok:!!!
A z tym prześwitem między nogami to przed chwilka sprawdziłam,zawsze go miałam a teraz już prawie nie !!!.
 
Odnośnie biustu jeszcze to Wam powiem, że nareszcie wrócilam na ziemię po przeczytaniu tego Jak dobrać rozmiar biustonosza , bo to oznacza, że mam 80C co juz jest bardziej "ludzkim" rozmiarem niz 75E, które wczesniej wychodziło mi z obliczeń. To 80C jest dla mnie jak najbardziej pasujące do stanu faktycznego w jakim znajduja się obecnie moje piersi. Wczesniej miałam 75B więc wszystko by sie zgadzało :-)

Jeszcze tylko dodam, że mój stanik do karmienia ( który zreszta bardzo lubię ) ma własnie rozmiar 80C i jest mi nawet troszeczke ciasnawy pod biustem. Nie wyobrażam sobie jak bym miala stanik 75 bo bym sie pewnie udusila, a to E to bym mogła sobie jedna miseczke na obydwie piersi zarzucić.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry