reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy - propozycje cwiczen, diet...

A mnie lekarz spytal sie czy biore witaminy dla kobiet w ciazy - ja ze no tak od tygodnia (bylam u nowego lekarza) a on to juz rozumie czemu od tygodnia pani 1 kg przytyla. Podobno one sprzyjaja tyciu, a kiedy dziewczyna ma dobre wyniki to sa zbedne. A ja mam wyniki w porzadku, ale poprzedni lekarz mi je zapisal. Uwazacie ze od nich sie naprawde tyje?
 
reklama
A mnie lekarz spytal sie czy biore witaminy dla kobiet w ciazy - ja ze no tak od tygodnia (bylam u nowego lekarza) a on to juz rozumie czemu od tygodnia pani 1 kg przytyla. Podobno one sprzyjaja tyciu, a kiedy dziewczyna ma dobre wyniki to sa zbedne. A ja mam wyniki w porzadku, ale poprzedni lekarz mi je zapisal. Uwazacie ze od nich sie naprawde tyje?
chyba niektóre wzmagają apetyt, szczególnie jeżeli zawierają żelazo
 
ehhh zaczynam się martwić, że coś za szybko przybieram na wadze ....

25 tydzień i 12 kilogramów więcej .... a mała jeszcze nie zaczęła dobrze rosnąć :no: Co będzie dalej ???
 
kabaretka hm...z tymi witaminami to bym zaczęła się zastanawiać,bo teraz też mi się wydaję że może od tego te kilogramy do góry lecą :dry:,a może po prostu muszę na coś zwalić winę:confused: bo ja już mam 10 kg na plusie :sorry2:ważę już 69 kg :-D. Ale wcale nie czuję się ociężała....

kalina_malina nie !!! Jeden z moim ulubionych wątków :-),bo wiem że nie sama mam tyle na plusie :-)
 
reklama
Do góry