reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy - propozycje cwiczen, diet...

Samara,
no to pewnie rzeczywiście tak Ci się po prostu ta macica układa, tzn. tak wysoko :-D Moja np. jest lekko na skos - dno macicy wyczuwam lekko po lewej stronie i właściwie jak się dokładnie "przyjrzę" (palcami!) to jest trochę powyżej pępka. A Ty jesteś ode mnie do przodu z ciążą ;-)
 
reklama
Kwiatek, a moze Cie tak swedzi po tym kremie modelującym biust? Z tego co pamiętam to takie kremy działają napinająco na skórę, a to akurat teraz może dać efekt odwrotny do zamierzonego, bo skóra i tak jest napieta...spróbuj zwykłego nawilzającego kremu albo balsamu (nivea np) albo kremu dla ciężarówek...

Może i tak jest z tym kremem modelującym. To krem z AVON a ja jestem konsultantka i nie raz na szkoleniach kosmetyczka podkreslała ze można uzywac i ona sama w ciazy tez uzywala wszystkich kremow: do biustu, na cellulit i rozstepy z Avonu. Z reszta zrobilam sobie przerwe i uzywalam tylko oliwki na biust i tez swedzenie było.

Ten krem używałam już od dawien dawna zanim zaszlam jeszcze w ciąże. Ale powiem Wam ze jest juz lepiej. To opakowanie ktore uzywalam bylo moze juz stare. Wyrzucilam je i zaczelam nowe uzywac. I ogolnie juz mnie o wiele mniej :-Dswedzi. Moze tez dlatego ze zmienilam stawnik na troche wiekszy. Po pracy w domu to wogole teraz nie nosze stanika. :-)

Brzuszek mimo wszystko smaruje tylko oliwka w zelu.

Ogólnie to swedzenie mam ten na udach i brzuszku ale to takie delikatne w porownaniu do biustu.

Dziekuje wszystkim za porady. :-)
Pozdrawiam
 
Dzis u mnie dokladnie 20 TYDZIEN CIAZY

Jako, ze bede rodzila na koniec czerwca domyslam sie, ze wiekszosc z Was Dziewczynki polmetek ma juz za soba.
Moze w takim razie napiszemy jak zwiekszyly sie nasze rozmiary od poczatku do polowy ciazy?

Ja sie nie mierze, ale do polowy ciazy (20 tygodnia) mam 8 kg na plusie :)
Czekam na inne polmetkowe wiesci :)
 
angelika82 a myślałam że tylko ja taka rekordzista jestem :-D.Też mam 8 kg na plusie :-).Ciekawa jestem ile jeszcze przybędzie,troszkę przerażona jestem :zawstydzona/y:
 
Trzy dni po półmetku:
prawie 5 kg na plusie,
obwód pasa na wyskosci pępka 85 cm (brzuszek się pojawił dopiero w 5 miesiącu i rośnie w szybkim tempie):szok:
 
Mi brzuszek tez sie powieksza z dnia na dzien...przynajmniej tak mi sie wydaje, ale waga prawie stoi w miejscu:confused:....generalnie w stosunku do stalej wagi sprzed ciazy mam na plusie 1-2 kg.....a jem naprawde duzo:tak:...nie wiem gdzie to wszystko ucieka. Zobaczymy co na wizycie za 2 tygodnie lekarz powie.
 
Widze jak na razie, ze wyniki na polmetku sa bardzo zroznicowane :)
Ciekawe co powiedza pozostale mamusie ?
 
Dzis rano sie wazylam i w koncówce 19 tyg mam 65 kg czyli 5+ ( przy moim wzroscie i wadze wyjsciowej OK )
W brzuszku - 94 cm.
W biodrach - 95 cm ( dopiero teraz mnie mama uswiadomiła gdzie powinnam sobie te biodra mierzyć )
W pupie - 98 cm.
W biuście - 96 cm.
 
reklama
Do góry