reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wracamy do formy po ciąży:):)

reklama
mirka- bomba! gratuluje brzuszka!:-)

kochane...nie zrozumcie mnie zle, ale tak ostatnio zauwazylam jakas fale uwielbienia do sivej. Nie zebym cos do Ciebie miala kochana;-)
tylko jej efekty sa chwalone najbardziej (oczywiscie jest czego), ale jakos w jej strone gratulacje i podziw jest najwiekszy, gdzie inne dziewczyny tez imponujaco gubia kg, cwicza i wygladaja swietnie... taka moja refleksja, bo nie wiem skad cos takiego na watku sie wzielo... chyba,ze to tylko moje subiektywne odczucie...
Siva- z gory przepraszam, nic do Ciebie nie mam, ale jakos tak musialam sie podzielic spostrzezeniem :tak:
 
Jestem tak rzadko ostatnio na forum, ale widzę, że chyba muszę rzadziej :)
Gratuluję wszystkim efektów, a zazdrośnikom polecam solidny trening - to pozwala się pozbyć negatywnych emocji.
Jakby kogoś jednak motywowała moja osoba, to melduje, że dziś już poćwiczyłam i w razie chęci pogadania można pisać na priv lub fb.
Cmok!
 
Hej.
Kasia ja nie odczulam żeby Siva byla bardziej doceniona. Nie wiem czemu odniislas takie wrazenie. ? :)
Siva- dalej Chodakowska? Ja znowu cos zaniedbalam. Jakos sie przed tymi chrzcinami nie mogę ogarnąć. Tylko przysiady codziennie robię.
 
siva- no kurcze... myslalam,ze sie nie obrazis... napisalam tylko co odczulam czytajac ten watek...i napisalam to wydaje mi sie w kulturalny sposob...
co do treningu cwicze caly czas, chudne tez stale wiec zazdroscic nie mam czego raczej.
 
Kasiu ja nie odczulab by siva byla bardziej chwalona..kazda z was ktora pisala o swoich wynikach zostala chwalona ;) wydaje mi sie tylko ze siva pisala najwiecej ?
Ja np. Bylam chwalona jak cwiczylam bo sama o tych cwiczeniach pisalam a jakbym nie pisala to tez bym pochwal nie zbierala bo nikt nie wie ze cwicze.
Siva bierze udzial w wielu wydarzeniach ktore sa na fb wiec jakby wiemy o jej cwiczeniach ;)

Ale ja gratuluje kazdej z was tak samo. Szczerze jestem pelna podziwu bo ja nie mam sil i nadal wygladam jak wieloryb ;/ ale co tu o mnie...moze by mnie kto opieprz pozadnie ?
 
reklama
Akuku- napisalam swoje spostrzezenie i nie mialam na celu obrazy nikogo... zreszta wiesz jak podobna sytuacja wyglada ;-) - spor kp z mm...
 
Do góry