reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzanie nowych pokarmów

reklama
Juana slyszalam ze Flipsy mozna podawac ale nie za duzo po za tym one same sie rozplywaja.Ciasteczka ja podaje specjalne dla niemowlat firmy Heinz od czwartego do szostego miesiaca.
 
Maggusia pisze:
Juana slyszalam ze Flipsy mozna podawac ale nie za duzo po za tym one same sie rozplywaja.Ciasteczka ja podaje specjalne dla niemowlat firmy Heinz od czwartego do szostego miesiaca.

u nas takich nie ma... od 10 widziałam to bobovity i nestle

ja daję na razie chrupaczki (kupiłam jedną paczkę) a potem zwykłe petitki i biszkopty...
 
Azik aha u was nie ma kurcze to szkoda.
Chyba ze inne firmy maja od 4-6 musicie popatrzec i popytac w sklepach.
Ja chrupki daje od czasu do czasu bardziej te ciasteczka specjalne dla niemowlat.
 
azik pisze:
Maggusia pisze:
Juana slyszalam ze Flipsy mozna podawac ale nie za duzo po za tym one same sie rozplywaja.Ciasteczka ja podaje specjalne dla niemowlat firmy Heinz od czwartego do szostego miesiaca.
no właśnie u nas są tylkko te miśkopty i te drugie ale od 10 mca
a od kiedy biszkopty można podawać??
u nas takich nie ma... od 10 widziałam to bobovity i nestle

ja daję na razie chrupaczki (kupiłam jedną paczkę) a potem zwykłe petitki i biszkopty...
 
są takie długie chrupki kukurydziane bezglutenowe właśnie
ja je kupowałam Oli jak była mała u nas w avicie muszę poszukać Maksiowi :)

dziś pierwszy raz dodalam mu miesko do zupy i nie bardzo mu smakowało, zjadł tylko pare łyżek
ale za to brzoskwinie z gerbera zjadł ze smakiem :)
 
szkoda, że u nas nie ma takich specjalnych ciasteczek dla maluchów...

chciałam juz podać mu chrupki kukurydziane, żeby sobie cos trzymał w łapce i ciumkał, ale mój luby kategorycznie mi zabronił!!! w ogóle to on jest strasznie przewrażliwiony na punkcie jedzenia dla młodego, ale gdybym go tak zawsze słuchała, to misiek pewnie nie spróbowałby jeszcze nic nowego, tylko cyca ciągnął...
 
Jejku podziwiam Was ze juz ciasteczka i chrupiki dajecie. Myslalam ze chrupki dopiero po 8 miesiącu. My nadal jestesmy na miminym mleku i jabłuszku. Bardzo rzadko pare lyzeczek zupki z ziemiaczka i marchwii.
 
reklama
Agatka przepada za wszelkimi sloiczkami gerbera i w sumie sie nie dziwie, maja najbardziej zblizony smak do "prawdziwych" warzywek i owocow, porownalam np krem jarzynowy z cielecinka hippa i to samo danie gerbera i widze ogromna roznice hipp smakiem do niczego nie podobny a gerber pachnie marchewka i peitruszka az mi zasmakowalo i podjadam Agacie ;)
 
Do góry