reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzanie nowych pokarmów

Karmię piersią i Jaś nigdy nie dostawał mleka modyfikowanego. Butelki nie uznaje wcale, ani do mojego mleka, ani herbatek, soczków itp. Eksperyment z kaszką był na przespanie nocy i teraz jak nie kaszkę, to kleik z bananem na noc i spoko. Jak tylko skończył 4 miesiące dostał jabłoko z jagodami gerbera i był tak szczęśliwy...
1007239rr0.jpg

z troche głupim uśmiechem :)

1007244ny9.jpg

i wyrywający łyżeczkę :)
 
reklama
wy to macie jakies zlote dzieci z tym nocnym sapaniem!
moja mala budzi sie co 1,5-2 h na cyca. powoli nie wyrabiam bo tak jest od 2 tygodni. nie wiem co sie stalo. pediatra tylko powiedzila: no moze sie jeszcze budzic poki karmie piersia, jak skoncze to BYC MOZE nie bedzie sie budzic. zalamka
 
heh, no i mi też się nie otwiera, pewnie już skasowane :( nie wiem jak to można inaczej, ja już sobie ściągnęłam
Jak chcecie to mogę mailem komuś wysłać i sobie roześlecie, bo nie mam gdzie tego zamieścić

mamao;i, ja gotuję marchewkę z ziemniakiem+ łyżeczka masła, a dzisiaj dorzuciłam kawałek buraczka
 
super zdjęcia Kachna :) widać, że małemu smakowało! :)
napisz proszę jakiej firmy kaszki/kleiki kupiłas? jestem w tej materii zielona kompletnie

moja mała od biedy napije się z butelki soczku, herbatki, ale jak poczuje moje mleko od razu jest bunt
 
ja mysle ze to chyba zalezy od glodu no bo w rodzinie wszyscy lubia spac ;D. moja jest jakas glodna w nocy bo w dzien potrafi dlugo wytrzymac
 
u mojego brata też wszyscy spać lubią a ich synek nie ;)
mimo że ma już 14 miesięcy to od urodzenia im jeszcze całej nocki nie przespał ::)
i od dawna już nie na jedzenie się budzi...
 
reklama
Kachna321bum pisze:
O, właśnie zobaczyłąm, że u Was też się ten temat pojawił.
Ja daję Jankowi kaszkę malinową, która zawiera już mleko modyfikowane. Po prostu ją uwielbia, bananową też lubi, za to kleik kukurydziany tylko z bananem, jak mu chciałam dać na moim mleku to pluł :p Żadnych problemów z brzuszkiem nie zauważyłam, a już za ierwszym razem zjadł tyle, że ja się najadłam taką samą ilością :)
Teraz sama robię zupki, bo są o niebo lepsze od tych słoiczków. Gerbera były ok, bobovita-wstrętne, ja musiałam kończyć i wcale się nie dziwię, że tego nie chciał :p Za to te moje pycha. Nie żebym chwaliła swój talent kulinarny, ale tak jest.
Tutaj podaję link, który u nas Dziusia zapodała
ftp://netstellar.dyndns.org/babycook.exe
Pozdrawiam lutówka :)

u mnie na odwrót gerber - fuj, a bobovita - OK...

zapwene rzecz gustu :)

ja też wolę sama gotować, dla mnie też ze względów finansowych
 
Do góry