reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzanie nowych pokarmów

reklama
Maggusia pisze:
magdalenaB pisze:
:o  :laugh: a ile ml mu rozrobilas?? bo moze sprobuj zageszczac kleikiem ryzowym tez pomaga albo 2 z dodatkiem kl. ryzowego jest jak to taki glodomorek jest ;)

MagdalenaB okolo 200ml  ;D

OK a jesli kupie ta kaszke to jaka?Bebiko  bo tylko taka u nas jest w polskim sklepie no i czytalam ze rozrabia ja sie na wodzie?????????

maggusia w Anglii takze sa kleiki ryzowe ktore rozrabia sie z woda albo mozna dodac do nich sztuczne mleko. popatrz w bootsie albo tam gdzie kupujesz sloiczki dla Braiana. sa to np firmy cowe gate (czy cos takiego), boots organics i jeszcze inne. i sa same ryzowe albo z jakimis dodatkami.
 
Ja też herbatkę podaję ze smoczka z jedną dziurką, a mlekko jak mnie nie ma Filip je ze smoczka z dwoma (te do butelek Aventu).

Fionka, co do kaszek to mi pediatra powiedziała, abym jako pierwsze wprowadziła kaszki bezmleczne. Ale to tak na razie teoretycznie Ci mówię, bo jeszcze u nas nadal cyc się udaje.

MagdalenaB, u nas tak samo jak u Zuzi24 :) Filip śpi od 20-21 do około 6 bez żadnej przerwy :) I też od dawna - z czego niezmiernie cieszą się rodzice :)
 
O, właśnie zobaczyłąm, że u Was też się ten temat pojawił.
Ja daję Jankowi kaszkę malinową, która zawiera już mleko modyfikowane. Po prostu ją uwielbia, bananową też lubi, za to kleik kukurydziany tylko z bananem, jak mu chciałam dać na moim mleku to pluł :p Żadnych problemów z brzuszkiem nie zauważyłam, a już za ierwszym razem zjadł tyle, że ja się najadłam taką samą ilością :)
Teraz sama robię zupki, bo są o niebo lepsze od tych słoiczków. Gerbera były ok, bobovita-wstrętne, ja musiałam kończyć i wcale się nie dziwię, że tego nie chciał :p Za to te moje pycha. Nie żebym chwaliła swój talent kulinarny, ale tak jest.
Tutaj podaję link, który u nas Dziusia zapodała
ftp://netstellar.dyndns.org/babycook.exe
Pozdrawiam lutówka :)
 
Zuzia24 pisze:
Maggusia pisze:
magdalenaB pisze:
:o :laugh: a ile ml mu rozrobilas?? bo moze sprobuj zageszczac kleikiem ryzowym tez pomaga albo 2 z dodatkiem kl. ryzowego jest jak to taki glodomorek jest ;)

MagdalenaB okolo 200ml ;D

OK a jesli kupie ta kaszke to jaka?Bebiko bo tylko taka u nas jest w polskim sklepie no i czytalam ze rozrabia ja sie na wodzie?????????

maggusia w Anglii takze sa kleiki ryzowe ktore rozrabia sie z woda albo mozna dodac do nich sztuczne mleko. popatrz w bootsie albo tam gdzie kupujesz sloiczki dla Braiana. sa to np firmy cowe gate (czy cos takiego), boots organics i jeszcze inne. i sa same ryzowe albo z jakimis dodatkami.

Zuzia kochana jak ja ci dziekuje za informacje to nie masz pojecia bo wlasnie jutro wybieram sie do Bootsa na zakupy dla Briana papek kaszek itp :)
 
reklama
link sie nie otwiera, niewiem czy tylko ja nie mogę otworzyć?

ja też robię sma zupki, tzn. narazie samego ziemniaka, jutro dokładam marchewke a jak będzie Ok to pietruszkę za następne kilka dni. Miksuje jarzynki w tej wodzie w której się gotowały, daje odrobinę cukru, odrobinę soli, później też pewnie dojdzie odrobina wegety :)
 
Do góry