reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzanie nowych pokarmów

reklama
a ja od ponad tygodnia mam 4 różne słoczki w lodówce ;D
i łyżeczki też kupiłam ;D

no i waham się z podaniem, ale mnie podkusiłyście i jutro spróbuję ;D ;D ;D

co do spania - u nas utrzymują się 2 pobudki - o 1 i 4-5 - ale jakoś przywykłam i nawet mimo chodzenia do pracy mi to nie przeszkadza, karmię go 15 - 20 min. i odkładam - oboje jesteśmy raczej w półśnie :)
 
Koga, to u nas odkąd wróciłam do pracy, pobudki są co dwie godziny, ale też tylko na kilka minut, więc nawet nie jestem bardzo zmęczona.

A co do podawania deserków, u nas wciąż jest to tylko fajna zabawa: mama wkłada coś do buzi, więc trzeba to na nią wypluć ;D
 
Kurcze jak tak czytam, że chyba wszystkie dzieci budzą się na nocne karmienie to zaczynam się bać czy z Filipem wszystko ok, że przesypia około 10 godzin bez pobudki.
 
catherinka Patrycja usnęła o 19:45 i obudzi się na jedzonko ok. 5 tak więc Filip nie jest sam ;)
 
ja też nie narzekam , Maksiu jak zaśnie po 20-stej to budzi sie o 4 na jedzonko i śpi dalej, do 7 albo i dłuzej
ostatnio budził się przez kilka dni dodatkowo o 1 ale już mu chyba przeszło ;)

no i mozliwe że ma po babci bo moja mama podobno w wieku niemowlecym duuużo spała a i teraz lubi pospać ;)

dziś do ziemniaczka dodałam marchewkę, smakowało :)
teraz tak przez następne dni i bedziemy obserwować ::)
 
a ja przez to świństwo na buzi zaniechałam nowychpokarmów, ale to jednak są potówki więc Młoda na dniach dostanie marchewkę
 
Agatka wcina wszystko co moze, wwczoraj bardzo przypadla jej do gustu bananowa kaszka ryzowa hippa w sloiczku, dzis rano tez jej dalam i tak sie najadla ze pol dnia nie chciala mleka pic  ::) tylko za soczkami nie przepada, herbatke tylko pila jak byly upaly, a jest juz karmiona sztucznie, nie wiem czy powinnam sie niepokoic czy tez nan2 zaspokaja jej potrzeby...
 
catherinka pisze:
Kurcze jak tak czytam, że chyba wszystkie dzieci budzą się na nocne karmienie to zaczynam się bać czy z Filipem wszystko ok, że przesypia około 10 godzin bez pobudki.

Ty sie nie zastanawiaj

TY SIE CIESZ !!!

 
reklama
No dobra my podalismy dzis w nocy jedna lyzke kaszki i reszta mleczka troche poskutkowalo bo wypil tylko jedna butle w nocy ale i tak zmienie mleko z 1 na 2 a kaszke bede podawac od czasu do czasu.

My kupilismy juz drugi kubeczek ten pierwszy byl z plastikowym dzyndzkiem i Brian nie umial z niego pic teraz dokupilismy z gumowym i niezle sobie radzi :)
Zrobilismy tez zapasy papek i soczkow wiec teraz zobaczymy co najbardziej smakuje Malemu :)
Najbardziej chyba bedzie zadowolony z czekolady ;D
 
Do góry