reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzanie nowych pokarmów

Mój Oli mleko przestał pic jakieś 4 miesiące temu.Do dzis nie ma mowy żeby chociaz 100ml wypił.
Dostaje kaszkę raz niekied 2 razy dziennie za którą tez zbytnio nie przepada.
 
reklama
Dzunia wow to niesamowite:szok::-)


Brianek tez w nocy nie pije juz mleka:tak: przestal budzic sie na jedzienie wiec butla tylko 2-3 razy w ciagu dnia:happy:
 
koga mi sie wydaje ze spokojnie starczy tych mlecznych rzeczy

a kisielek robi sie tak-mozna z soczku lub owocow i zageszcze sie maka ziemniaczana(do kubeczka troszke wody i maki wymieszac i wlewac na gotujacy sie sok i mieszac)
 
Mateusz też pije mleko 2xdziennie, co drugi dzień kaszkę mleczno-ryżową i bardzo lubi jogurty naturalne i wszelki nabiał oprócz sera żółtego.
Dzisiaj rano jadłam na śniadanie płatki fitness z jogurtem naturalnym - o matko ale mu smakowały - dałam mu trochę:happy:
Czy nasze dzieciaki mogą jeść takie płatki zwykłe z jogurtem?
 
moja Zuza odkad rozstala sie z cycem to posilki mleczne ma przewaznie rano i wieczorem a wciagu dnia niekiedy jogurt lub serek.
Lolcia ja wlasnie daje Zuzi platki z mlekiem modyfikowanym. Zuza je uwielbia-bardziej nawet niz kaszke.bo samego mleka ona w ogole nie chce pic
 
Zuzia dzięki, dzisiaj kupię płatki i będę miała chociaż pomysł na śniadanko lub podwieczorek:-)
 
reklama
dajecie waszym maluchom kakao, ostatnio widziałam w sklepie kaszkę z dodatkiem tego smakołyku,ale mam mieszane uczucia...
 
Do góry