reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzanie nowych pokarmów

oooo przypomnialo mi sie!!!
ostatnio na raczka Bartka zauwazylam male, przesuszone plamki. bylo ich kilka, ale ani dieta, ani smarowanie, natluszczanie nie pomogly. to utrzymywalo sie jakies dwa-trzy tyg. nie rozprzestrzenialo sie, nie zaognialo, nic.
byla teraz u lekarza na szczep. i spytalam sie o to. okazalo sie ze w okolicach roczku dzieci maja wlasnie tego typu klopoty ze skora i czesto trudno jest dojsc do przyczyny pojawienia sie tego. zalecila smarowanie sudokremem (pomoglo) ale powiedziala ze moze byc tak, ze zaleczymy to na raczkach a moze pojawic sie w innym miejscu i tak przez pare tyg. az samo sie uspokoi.
 
reklama
Madzia- a mój Antek na policzkach ma takie małe cudaczki..i nie jest to od diety...sudokremem mówisz ...ale na twarzy mozna sudokremem smaraowac?
 
a moja lekarka powiedzila ze pierwsze slyszy o takich plamach okolo roku a pracuje w szpitalu wiec jest na bierzaco...:confused:
bardziej wysuszone powietrze od kaloryferow
a najbardziej alergia...
 
dziwne.... bo miłek też ma taką suchą plamkę, pod bródką.
Niczym jak dotąd nie smarowałam, stawiałam że to od śliny bo miłek ślini się ciągle namiętnie, ale bałam się czy to nie od diety i nam się candida nie odezwała na nowo, bo dość dużo różnych nowości dietowych dostaje.
Zobaczymy co będzie z tym dalej a jutro posmaruję sudokremem.
 
Kurcze Magdzia, ciekawa jestem czy to u Lola to tez sprawa "okoloroczkowa" :confused:
Poki co odstawilam bialko jajka i natluszczam skore, teraz zaczne smarowac sudokremem, zobaczymy czy pomoze:-)

A swoja droga to cos w tym musi byc, bo duzo z "naszych: dzieciaczkow nagle ma klopoty ze skora :-(
 
reklama
Co najmniej dziwne tlumaczenie, ze okolo roczku dzieciom sie cos takiego robi.

dokladnie to samo napisalam :tak: i moja lekarka tez sie zdziwila jak juz pisalam...
mysle ze tu chodzi bardziej o diete - np wprowadzanie cytrusow czekolady nabialu moze pomidory czy truskawki
i z tego co wiem to sudokrem ma cynk ktory wysusza wiec nie sadze ze to najlepszy pomysl na sucha skore - a moze sie myle :-p
 
Do góry