reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzanie nowych pokarmów

reklama
osinka pisze:
a tak Aniam wojowałaś  ;D ;)
a tak na serio, to byłam dziś u pediatry (szczepienie), okazalo sie ze Agatka przez 3 tygodnie NIC nie przybrala, nadal wazy 7140g
pediatra kazala zastapic 1 posilek mleczny niemlecznym, bo moje mleko juz malej nie wystarcza :(
Agata jest pododno gotowa do nowosci
troche mi smutno, ze juz nie wystarczam...
Osinka,nie przejmuj sie,niestety nie jestesmy niezastapione dla swoich dzieci.Dokladnie o tej samej porze(Majka nie miala ukonczonych 5 miesiecy) sama zauwazylam ze majka nie przybiera na wadze i doszlam do wniosku ze mleczko jej nie wystarcza.Zaczelam wprowadzac nowe pokarmy,ale tak naprawde nie duzo sie zmienilo,bo nadal cmoka z cycuszka i za nic sobie go nie odpuszcza,na tyle tylko ze dwa razy dziennie dostaje tez co innego  :) I zaczela przybierac na wadze  :)
 
Dziewczyny, pierwszy raz podałam Krystiankowi dzisiaj mleko sojowe (mąż już tak się uparł, że nie miałam wyjścia :(, uważa, że moje zdrowie jest ważniejsze - wrrrrrrrrrrrrrrrrr), nie chciał pić, pluł i pluł. Zjadł około 70ml, potem domagał się cycusia. Powiedzcie co robić i jak odbywało się u Was odstawianie od piersi.
 
Aniam pisze:
hej, wypisalam sie z klubu cycowych ;) Ola od wczoraj je marchewke z jablkiem :) Hippa na razie to wlasciwie tylko nauka lykania- zjadla 2 lyzeczki :) (po przeanalizowaniu roznych podobnych przypadkow doslzam do wniosku, ze z powodu blednej diagnozy lekarza i mojej nieszczesnej dietki Ola jest niedozywiona i musze temu jak najszybciej zaradzic.)
Kupa byla ;D

Aniam, witamy w klubie "cyc+owoce" ;D ;D ;D
 
osinka pisze:
a tak Aniam wojowałaś ;D ;)
a tak na serio, to byłam dziś u pediatry (szczepienie), okazalo sie ze Agatka przez 3 tygodnie NIC nie przybrala, nadal wazy 7140g
pediatra kazala zastapic 1 posilek mleczny niemlecznym, bo moje mleko juz malej nie wystarcza :(
Agata jest pododno gotowa do nowosci
troche mi smutno, ze juz nie wystarczam...

Osinko, ale tu należy się cieszyć, że Gagatek tak ładnie rośnie i się rozwija, że powinna dostawać i inne wartości w jedzonku! No i pomyśl: ile Ty sama wytrzymałabyć na samym mleku ;) ;) ;) ;D
 
reklama
Do góry