reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzanie nowych pokarmów

Dziewczyny a probowalyscie papek dla dzieciaczkow firmy Heinz?
Ja kupilam taka papke dla Maluszka truskawkowo-cisasteczkowo serowa i Brian az otwieral mi ladnie buzie tak mu smakowalo. ;)
 
reklama
a najlepsze to bylo to .....jak ostatnio bylam z nim na szczepieniu no i w poczekalni chcialam malego pokarmic z butelki bo widzialam ze glodny...........tak wiec probuje mu dac to mleko z butelki a on wypluwa i wypluwa w koncu sie wkurzyl ......i niespodziewanie zaczal ssac moja bluzke.....oczywiscie wszystkie kobiety w poczekalni mialy ubaw ;D..a ja :-[
 
niezle tereska ;)
a ja sie nie przejmuje i wyciagam cyca gdzie potrzeba ;D bo Zuzia tolruje butelke ale tylko wieczorem :)

mam pytanko do mam, ktore dajaswoim dzieciaczkom kaszke. czy po nich one nie maja problemow z kupka ??? bo ja dalam Zuzi dwa razy i biedna nie moze zrobic kupki - musialam jej pomoc ::)
 
Zuzia24 u nas niestety problemy z kupka po kaszce sa :( tez musialam pomoc malutkiej. nawet zastanawiam sie czy na razie nie zrezygnowac z kaszek. tylko jest maly problemik-mala sie juz do nich przyzwyczaila. dzis po kapieli dalam jej cyca jak zwietrzyla ze to nie kaszka to w ryk i mialysmy 20 minutowa histerie. niesamowite jak takie malenstwo latwo sie przyzwyczaja
 
a jaka kaszke dajecie? Bo ja chce podać Mateuszowi jutro taka z bananami na mleku modyfikowanym, dodaję sie tylklo wodę, tylko myslałam żeby zrobić taka gęściejszą żeby jadł łyżeczką
 
Zuzia24 pisze:
niezle tereska ;)

mam pytanko do mam, ktore dajaswoim dzieciaczkom kaszke. czy po nich one nie maja problemow z kupka ??? bo ja dalam Zuzi dwa razy i biedna nie moze zrobic kupki - musialam jej pomoc ::)
mi pediatra powiedziała że niektóre dzieci mogą mieć zatwardzenie po kaszce ryżowej - Kamil miał więc teśmy na kleioku kukurydzianym i jest ok :)raz jeste
 
reklama
a ja ze wzgledu na nieszczęsne AZS muszę wprowadzać nowości bardzo ostrożnie :(
narazie jest sam ziemniak , ugotowany przeze mnie i zmiksowany na papke
wczoraj było pare łyżeczek a dziś mu podałam w formie bardziej płynnej przez smoczek z wiekszą dziurką :)
narazie jest OK i za pare dni spróbuje mu dodać marchewke , żeby to jedzenie ciut smaczniejsze miał ::)
 
Do góry