reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzanie nowych pokarmów

anian pisze:
Pati jada Gerbera, bo można go zamknąć, a te frutapure trzeba zjeść całe od razu. Czeka jedno opakowanie w lodówce z bananem :)

no własnie ja mam Piotrka - więc i tak by nie zostało, a jest troszkę taniej....
 
reklama
Ja kupiłam Gerbera i Hippa - dobry wybór? ::) Ale chyba sie wstrzymam do wizyty u pediatry - do 1/08 nie jest tak daleko :) Zobaczymy co powie :)
 
my dziś dostaliśmy pozwolenie na owoce, kaszki bezmleczne(?) w niedalekiej przyszłości warzywka i zupki - bezmięsne póki co
 
U nas jabłuszko z hippa oki ale z frutapure odpadają - wykrzywia Kubę po nich. Nie wiem czemu może te z hippa są lagodniejsze.
Kaszki ryżowe - pierwse podejście do malinowej ok ,
brzoskwiniowa juz nie ok ale dzisiaj malinowa też była nie ok więc nie wiem musimy delikatnie próbować. Zdecydowałam się na kaszki bo Kuba zaczą częściej budzic się w nocy. Nie wiem może spowodowane jest to upałami i małego poprostu suszy ?
Jutro mamy w planach marchewkę  :D
Szkoda, że nie mam dostępu do warzyw i owoców z jakiegoś pewnego miejsca te z marketów jakoś do mnie nie przemawiają dlatego narazie wcinamy jedzonko ze słoiczków.
 
U nas jabłuszko i marchewka na razie ze słoiczka Gerber Hipp lub Bobowita. Soczki też podajemy.
Dzisiaj dostałam pozwolenie od pediatry na podawanie mleczka modyfikowanego. Zaczynam nie dawać rady z karmieniem cycusiem (fizycznie nie daje rady i do tego te upały - wczoraj myślałam że zemdleje).

Lekarka podpowiedziała aby wybrać mleko HA np. NAN lub Bebilon.

Jak z mlekiem pójdzie dobrze to karmienie cycusiem zostanie tylko sporadyczne w ciągu dnia - ma to znaczenie w sytuacji mojego powrotu do pracy.
 
A ja kupiłam Oskarkowi deserek z nestle "Misiowy Sad" jabłko - wanilia. Ciekawe czy mu będzie smakowało. Zaczął pluć tym dr. Wittem jabło z trusk. Chyba się przejadł :) :) :)
 
a my wczoraj sprobowalismy tych gruszek wiliamsa z hippa- bartek wcial pol sloiczka bo to pysznie slodkie.

kaszka jak narazie bananowa byla, ale dzis kupie malinowa i jutro sprobujemy cos nowego :)
 
reklama
Ja próbowałam dać Kindze i jabło i marchewkę i marchewkę z jabłkiem i na razie wszystkim pluje.A dziś to tak jej się to plucie spodobało, że śmiała się w głos.
 
Do góry