reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzanie nowych pokarmów

i kolejny "nowy" dla mnie watek, ale ja powoli odkrywam to forum - hihi

Lolo jest tylko na cycu, ale czasem podaje mu herbatki (z Hippa) a ostatnio dalam soczek, najpierw sie krzywil a teraz juz ladnie pije (z niekapka oczywiscie bo butla jest bleee)

nie wiem jeszcze kiedy zaczne podawac przecierki, chyba jeszcze poczekam, pediatra powiedzial ze wszystko jest ok i jak podam stale jak maly skonczy 6 mcy to tez bedzie dobrze, wiec poki co zostaje tak jak jest :)
 
reklama
No wlasnie u nas tezmowia ze zupki ziemniaki itp podawac od 6-tego miesiaca a o przecierkach nic mi pani lekarka nie mowila wiec poszlam i kupilam takie od 4-tego miesiaca lub sama tre.No ale anglia jest dziwna tam nawet herbatki zabraniaja dziecku tylko ma byc woda do picia a mleko do jedzenia.Brian nie chcial wody pic wiec kupilam i tak rumianek i koperek ;)
 
Kurcze, nie mogę znaleźć tarki do jabłuszka, takiej o której pisała Azik :( Jak inaczej dobrze "zmielić" jabłuszko? Albo gdzie mogę jej poszukać?
 
anian pisze:
Gdzieś usłyszałam, że matka karmiąca dziecko butelką potrafi mu przelać wiele uczuć tak samo jak karmiąca piersią. To wszystko zależy od nas samych :)

W końcu uczucie dziecku okazuje się nie tylko przy jedzeniu,nie? ;)

My dalej walczymy z zupką jarzynową. Miny robi przy tym strasznie śmieszne. Dzisiaj kupiłam suszone śliwki i dodam troszkę do deserku jabłkowego, bo coś ostatnio problem z kupką  :-[
 
Fionka nie wiem jak mają mamy, które karmią butelką, bo za mnie robi to teściowa :D :D :D Ja tylko wiem co ja czuję i wiem, że kiedy przestanę karmić to będzie mi brakowało tego głaskania po cycusiu itd....
 
reklama
Mamaoli, w sumie racja - mam blendera więc powinno pójść łatwo :) Spróbuję dziś - tylko najpierw muszę kupić jabłka ::) ;D
 
Do góry