reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzanie nowych pokarmów

no to maluchy poświętowały kulinarnie :-D :-D :-D

u nas hitem zdecydowanie żur, żur i jeszcze raz żur !!!! przegryzany kiszonymi ogórkami:-D - nie wiem co Maksa tak na kwaśne bierze
 
reklama
a ja do babki dałam Agatce mleczko - Bebiko (to które mi przysłali po skończeniu roczku) - strasznie smakowało!!!! dzisiaj na śniadanie znowu dałam Agatce do popicia i je pije!!!

super! teraz będę mogła wprowadzić jakieś chrupki kukurydziane itp. (można już????):confused::confused::confused:
 
a ja do babki dałam Agatce mleczko - Bebiko (to które mi przysłali po skończeniu roczku) - strasznie smakowało!!!! dzisiaj na śniadanie znowu dałam Agatce do popicia i je pije!!!

super! teraz będę mogła wprowadzić jakieś chrupki kukurydziane itp. (można już????):confused::confused::confused:

Osinko chrupki kukurydziane mozna podawac od chyba 8 miesiaca !!:tak:
czemu teraz tzn czemu polaczylas podawanie chrupek z mleczkiem - przeciez nie ma takiej zaleznosci :-p
 
oooo przypomnialo mi sie!!!
ostatnio na raczka Bartka zauwazylam male, przesuszone plamki. bylo ich kilka, ale ani dieta, ani smarowanie, natluszczanie nie pomogly. to utrzymywalo sie jakies dwa-trzy tyg. nie rozprzestrzenialo sie, nie zaognialo, nic.
byla teraz u lekarza na szczep. i spytalam sie o to. okazalo sie ze w okolicach roczku dzieci maja wlasnie tego typu klopoty ze skora i czesto trudno jest dojsc do przyczyny pojawienia sie tego. zalecila smarowanie sudokremem (pomoglo) ale powiedziala ze moze byc tak, ze zaleczymy to na raczkach a moze pojawic sie w innym miejscu i tak przez pare tyg. az samo sie uspokoi.


U nas tez czasem sie taka plamka pojawi. Najczesciej na brzuszku;-)
 
U nas po tych świętach i próbowaniu Antka tak zakorkowało...musieliśmy czopek zastosować i szło cięzko ...płakał ale to co zalegało wyszło:-( :-(
 
reklama
Osinko, chodzi Ci o płatki kukurydziane??bo ja też się zastanawiałam kiedy można...bo owsianka Idze za bardzo nie smakuje. a mamusia leniwa jest, więc fajnie byłoby jeśc to samo na śnaidanie:-)
 
Do góry