reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzanie nowych pokarmów

Aniu M - to że jestes przemądrzała ...stwierdzam fakt bo jesteś ....z obrażaniem to nie ma związku...czy nauczycielowi takie znaczenie trzeba tłumaczyć? obrażanie to na to sa inne słowa...których ja nie wymieniłam...ba na koniec Cie pozdrowiłam

Skoro Ty krytukujesz innych przyjm zatem krytyke siebie

Dla mnie koniec dykusji...bo nie można jej z Tobą niestety przepowadzić a ja magla nie zamierzam uprawiać:tak: :tak: myśle o Tobie Ciepło i napewno nie obrażam Cię ...
 
reklama
Osinka: Titek też sobie pojadł babki. tylko ryjka darł jak oddzielałam części z kakao :happy: przy okazji pokruszył jej tyle, że stadko kurek by się nieźle najadło.
 
Karol tez zaszalal w Pietrszy Dzien Swiat, na poczatek zupka chrzanowa, pozniej biale kielbaski, pozniej kaczka z mandarynkami, ziemniaczki i rosolek, pozniej pasch, oczywiscie wszystko "probowal" (zeby ktos nie pomyslal, ze wpychalam w niego tyle jedenia ;-)) zakonczyl kolacja, popil mleczkiem i spi.

Wesolych Swiat Kochaniutkie
 
Lena tez dzis poszalala i dziwie sie gdzoe to wszystko pomiescila :szok: :-D
(poza 3 porcjami mleka i porcja owocow i bananem) zjadla miseczke rosolu z kluseczkami lanymi, krokiety z barszczem, kaczuszke nadziewana, karczek pieczony, biala kielbaske i babke oczywiscie :tak: :szok: :-D

i ciagle krzyczala 'daj daj daj" pokazujac na wedliny i miesko (rosnie maly miesozerca :-D :-D )
 
reklama
U nas nadal dieta bezmleczna.:-( :-( :-( Na szczęście udało mi się znaleźć przepis i upiec babkę bezmleczną dla mojego smyka.
 
Do góry