reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzanie nowych pokarmów

hipp ma morele i brzoskwinie juz po 4 miesiácu. Kamil je uwielbia ale nie trawi jablka. tzn nie lubi i jesc nie bedzie. Nawet kaszka z jablkami odpada wiec kupilam z brzsoskwiniami i wcina :). zupki lubi jarzynowa w szczegolnosci. :)
 
reklama
a ja dałam Maksiowi ziemniaka z dynią z HIPPa ( to co przysłali kiedyś ;)) i jadł, chyba mu smakowało
po 10 dniach jedzenia nutramigenu to wszystko musi być dla Maksa teraz pyszne ::)

słoiczek mieliśmy na trzy dni

jutro zamierzam mu ugotować ziemniaka i zmiksować
 
Felqua: hipp ma morele same i z jabłkiem po 4 miesiącu oraz dr witt morele z musem jabłkowym również po 4 m-cu.


Piotrkowi wchodzą do buzika bez umiaru deserki ze śłiwek. ostatnio wpalaszował naraz cały słiczek i darł się o jeszcze. natomiast przy każdym podaniu jabłka samego czy z czymś innym jest totalna wojna, płacze i obrażanie się. jutro zawalczymy po raz peirwszy z soczkiem.
 
ja na razie nic-juz nic podawalam 2 lyzeczki jablka na ta kupke ale lipa nie dziala
kaska a jak z kupka po sliwkach?i od kiedy mozna
 
I smiac mi sie chce bo dopiero teraz zobaczylam ten watek a wczoraj meczylam na innym dziewczyny(tez na marcowkach)czy moge juz podac Brianowi jabluszko bede tu czesciej zagladac.
 
Majka na sam zapach jablka, czy to papki czy soczku, sie krzywi za to gruszka williamsa z Hippa bardzo jej podchodzi. Dzisiaj sprobujemy marchewke. Tylko musze ja chyba do jedzenia rozebrac, bo je intensywnie a czasami do pelnej buzi wlozy palec i wtedy jedzonko jest na calej Majce i otoczeniu. Wczoraj zaczela mi "pomagac" trzymac lyzeczke, przez co jedzenie trwalo dluzej. Jak sie porcja gruszki skonczyla, Maja pokrzykiwala, ze chce wiecej :)
 
reklama
my po soczku z jabłek i białych winogron - wypite duszkiem. wlałam do butelki 30ml i rozcienczyłąm 10ml wody, bo sie bałam czystego soczku podać.
 
Do góry