reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzanie nowych pokarmów

A ja dostałam dziś przesyłke promocyjną z HIpp a:
-próbke mleka z priobiotykami
-próbke kaszki mlecznej
-dynie z ziemniakami
-soczek ze slodkich jabłek
wszystko po 4 miesiącu, więc będziemy próbowac
a,  do tego jeszcze łyżeczka do karmienia taka fajniutka, mięciutka, przyda się
choć mam już kolekcje :)

u nas nie trzeba wyrzucać tego co zostanie, bo starsza siostra się ostatno awanturowała że też chce jabłuszko ze słoiczka ;D
( chce też być kąpana w wanience i być kładziona do łóżęczka jak Maksiu, mamy z nią ubaw ;D ;D)
 
reklama
mamaoli pisze:
co gorsza chce też kłaść sie do wózeczka - a ten przy kilogramach mojego Piotrka ledwo dyszy....
( chce też być kąpana w wanience i być kładziona do łóżęczka jak Maksiu, mamy z nią ubaw ;D ;D)
 
jeszcze w szpitalu wypełniałam różne ankiety i wyrazałam zgode na przesyłanie artykułów promocyjnych
myślę że to wyniktego ;)
byłam dziś mile zaskoczona jak wyciągłam ze skrzynki to pudełeczko :)
 
ja tylko na cycu ale podaje malemu tak z 3-4 lyzeczki(dosc male sa) soczku jablkowego(rozcienczonego,dopiero dostal 3 dni)-nie smakuje mu za bardzo krzywi sie ale polknie-na razie na widok lyzeczki nie krzyczy

acha daje tylko dlatego ze u nas problem kupkowy wystapil(a soczek na trawienie)-wybralam taka opcje bo waszerowanie dziecka lekami,ktore i tak nie przynasza porzadanego efektu jest bezsensowne-a soczek samo zdrowie ;)

no i kupka jest ;D

a z reszta nowosci to poczekam do 6 m-ca
 
Juz mnie kusi podac cos malemu jak skonczy 4 miesiace ale najpierw musze skonsultowac się z pediatra. Bo moj bobo leci na smym cycku i juz podchodzi pod 9 kg. JEszcze dojda inne rzeczy to klocka nie dam rady udzwignac.
 
ja dałam dziś małemu spróbować trochę jabłka ze słoiczka - oblizywał się i mlaskał - chyba mu smakowało... czego on nie zje zjem ja - to jabłko nie jest takie najgorsze - może też kupka zmieni kolor w końcu...
 
iwosz pisze:
ja dałam dziś małemu spróbować trochę jabłka ze słoiczka - oblizywał się i mlaskał - chyba mu smakowało... czego on nie zje zjem ja - to jabłko nie jest takie najgorsze - może też kupka zmieni kolor w końcu...

na jeszcze bardziej zielony... ;)
 
reklama
Do góry