reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzamy nowe pokarmy do diety maluszków:) kiedy i od czego zacząć

reklama
hej,a moja Milenka je kleik ryżowy,kaszkę ryżową,marchewkę,jabłko,Wczoraj próbowałam dać jej ziemniaka z masełkiem,ale pluła dalej,niż widziała.A dziś dostała banana z kleikiem ryżowym ze słoiczka-żeby mogła to zjadłaby chyba cały słoiczek.Wogóle Milenka otwarta jest na nowe smaki,co mnie bardzo cieszy:-):-):-)
 
Moja Emisia wczoraj podjadla ziemniaczki z dynia Hippa. Chyba jej smakowalo ale zjadla jak zwykle malutko doslownie 3 lyzeczki i chciala cyca...Soczek marchwiowy podaje lyzeczka ale pluje jak niewiem co...
 
MOJ DZISIAJ DOSTAŁ BANANKA HIPPA.... WYPLUL WSZYSTKO CO DOSTAL... ALE MARCHEWECZKE Z JABŁUSZKIEM OPACHOLIŁ WCZORAJ CAŁĄ...... I BYŁO PYCHA:d SOCZKÓW MAŁY PIC NIE CHCE... ALE OSTATNIO ZASMAKOWAŁ W HERBATCE HIPPA..... WIEC TROSZKĘ POPIJA
 
Bananek z hippa pierwsza klasa Misia uwielbia :)
Machewka z czym sie da tez piewsza klasa.
Dzisiaj na obiadek była jarzynkowa z bobovity,a jutro szpinka z ziemniaczkami.
 
A moja to nic jeść nie chce z nowości tylko mleczko:-(Od 2 tygodni prubuję podowac jabluszko z marchewka ale na sam widok łyżeczki to krzyczy i płacze i pluje.Do butli z mlekiem wsypalam troche kaszki to poczula że chce oszukac i tez pić nie chciala.Był tylko płacz.Dopiero jak zrobilam zwykle mleczko to wypiła i zadowolna że mamie nie udalo sie oszukac.Wrrrrrrrr
Jak ją zmusic do jedzenia,a może poprostu jeszcze dla niej za wcześnie:confused:
 
reklama
Rosi byc może Ewa jeszcze nie potrzebuje nic prócz mleczka... mój do niedawna tez nic nie chciał innego, ale mój to schab.... 8,500 wagi i 73cm wiec juz mu było za mało ....
 
Do góry