reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzamy nowe dania do jadłospisu

dziewczyny ja dziś mam zamiar zrobić karolci ryż z jałbkami bo wczoraj zjadła z ogromnym apetytem ryż z jabłkami na mleku z hippa
ale czytam że wy niezłe kombinacje robicie z tym zapiekaniem :szok::szok::szok::szok:
czy można normalnie ugotować ryż w mleku krowim, dodać starte jabłka i gra muzyka czy nie?
Princess a co to za ryż dla niemowląt?? :szok::szok::szok::szok:
 
reklama
Anik oczywiście że można :-) Ale ja podałam ten przepis dla dzieciaczków które mleka krowiego jeszcze nie jedzą...;-) Do ryży na mleku można dodac różne cuda...:-)

Suche policzku mojego dziecka jednak nie były przyczyną podawania mleka krowiego..To jednak było moje zaniedbanie....a raczej skleroza...Teraz znowu ma super gładziutke :-)
 
ufff Adiva no to extra bo już myślałam że jakaś beznadziejna matka ze mnie że chcę na krowim mleku gotować ryż ;-) ale patrze w składzie ze słoiczka hippa a tam mleko krowie 50% :szok::szok::szok: + śmietana krowia :shocked2::shocked2::shocked2: nawet nie byłam świadoma że takie cudo dałam dziecku :eek::zawstydzona/y:
 
Adiva to super:-) Miałam właśnie pytać jak uczulenie Piotrusia U nas hitem są kanapki Mały dostaje swoją i wcina sam o dziwo świetni sobie radzi tylko dwoma dolnymi jedynkami Potem oczywiście jest troche sprzątania i wyczesywanie okruchów z włosów:confused2::happy:
 
A u nas w końcu Jula toleruje obiad w postaci obiadu a nie zupki. Radzi sobie w końcu z rozgniecionymi ziemniakami, warzywkami i drobno pokrojonym mięskiem.
Wczoraj jej kupiłam z ciekawości te naleśniki z Hippa, o których kiedyś Adiva pisała. Zobaczymy czy Julka je polubi ;-).
A apropo słoiczków to stała się fanką Spaghetti z kurczakiem z Gerbera, co prawda ona słoiki je bardzo rzadko, ale za każdym razem jak ma spaghetti to wcina aż jej się uszy trzęsą i woła o więcej ;-)
 
W niedzielę byliśmy na śniadaniu w hotelu i jadlam parówkę trzymając Karolę na kolanach, bo nie dostaliśmy krzesełka dla niej ... i moje dziecko porwalo mi kawałek parówki z talerza, zjadła i aż się cała trzęsła, żeby jej dać więcej :szok: i na całą restaurację krzyczała - mniam mniam :eek:
próbowaliśmy też to spaghetti, o którym pisała Black - smakowało :tak:
naleśniki z Hippa - trochę zjadała, ale rewelacji nie było :sorry:
 
A Julka jak chce coś ode mnie z talerza krzyczy "da" albo "daj" :-D I też bardzo chętnie podkrada ;-)
U nas naleśniki zrobiły furorę - po jednym całym słoiku krzyczała, że chce jeszcze :-).

Jedyne czego ewidentnie nie lubi i muszę jej w obiedzie przemycać to brokuły - widać ma to po mamie :-D
 
reklama
Moje dziecko jak cos mu bardzo smakuje mowi mmmmmmmmm. Ostatnio dalam mu troche swojego jogurtu gruszkowego i mmmm nie bylo konca. Od kilku dni ze smakiem zajadamy mandarynki.
 
Do góry