reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wpadka kontrolowana ;-)

Ocho, a ja zaczynam czuc nadchodzaca owulacje. Lewy jajnik zaczyna mnie kluc. Szkoda tylko, ze to bedzie kolejna zmarnowana owu. :|
 
reklama
Wiem co czujesz Agutku... :-[ okropnie kiedy jest owu a nie można sie starać...
chociaż... może jednak jej nie zmarnujesz... ;)
 
Dzien dobry!

No wlasnie widzialam, ze malaga do nas nic nie pisze :( Mam nadzieje, ze niebawem sie odezwie.

Ogladalam wczoraj LOST ;D Kompletnie nie wiem o co chodzi hihi :p
 
monika3 pisze:
Malaga gdzieś nam się zapodziała ??? ???
Agutek pisze:
No wlasnie widzialam, ze malaga do nas nic nie pisze :( Mam nadzieje, ze niebawem sie odezwie.

Jestem jestem :D Dziękuję Wam za pamięć, kochane jesteście :-*

Oj, ostatnio zawalona jestem robotą, albo gdzieś muszę jechać, albo ktoś do nas przychodzi, albo my idziemy - i tak w kółko - na pisanie nie ma czasu :(

A jeśli chodzi o dzidziusia - ja się ostatnio "uspokoiłam" ::) Nie wiem czemu.. Wiadomo, że chciałabym, ale już tak nie boli fakt, że nie możemy teraz.. Może dlatego, że mam nadzieję na etat od września?? Właśnie teraz, kiedy mam szansę dostać umowę na stałe, nie chcę zaprzepaścić tej szansy ciążą ::) Jak już będę mieć umowę w kieszeni, będę mogła odetchnąć z ulgą i ... rzucić się na męża ;)

Tak więc do września.. Mam nadzieję, że dam radę...
 
Tak, jest szansa ;) Ale... wiesz jak to jest - dopóki nie masz umowy w garści...

Pewnie się dowiem na 100% dopiero w sierpniu ::) Tyle jeszcze czekania...
 
reklama
Witaj Malaguś...ojjj...zaniedbałaś się ostatnio na BB ::)...no ale z uwagi na nadmiar zajęć wybaczamy Ci ;) :D najważniejsze że szykuje się stała praca dla Ciebie :D

Agutku...co do LOST'a to jak zaczniesz oglądać to tak się wciągniesz że nie będziesz mogła doczekać się kolejnych odcinków...ja tak w każdym razie miałam ;D ::) ;)
 
Do góry