reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wpadka kontrolowana ;-)

Elzbietko jak tam twoj @ ??? Przyszedl w koncu ?

A jak reszta dziewczyn? Jak wasze samopoczucie? U mnie ok. Na suwaczku coraz mniej dni, a i zbliza sie owulacja - szkoda tylko, ze kolejna, ktora bedzie zmarnowana. Ale coz takie zycie ;) Odbije to sobie wkrotce :p
 
reklama
Witam :)
Agutku, rzeczywiście niewiele juz zostało,ale rozumiem Cie doskonale, jak ja miałam ostatnio owulację to dosłownie szalałam ;) Ach te hormony...
 
Witam dziewczeta :)

Dzisiaj humorek i nastroj o niebo lepszy niz wczoraj :) ... ja weekend zaczelam juz wczoraj ;) tyle ze wczorajszy dzien byl troche nie fajny , ale naszczescie juz sie skonczyl :)

Agutek LOST to super serial :) ... grupa rozbitkow znajduje sie na wyspie ... kazdy z innej beczki ( oszusci, mordercy, lekarze, itd) razem musza przetrwac... na wyspie dochodzi do dziwnych zdarzen ... jest to cos w rodzaju serialu sensacyjno- thillerowatego ;D ... naprawde swietny :) polecam ... zaczela sie juz druga seria , leci na AXN w niedziele o 20stej , a pierwsza seria w tygodniu, ale nie wiem kiedy bo juz ja widzialam i czekam tylko na niedzielne seanse ;)
 
madziujka pisze:
Agutek witaj!!!
Odbijesz sobie to na całego!!!! A i ten czas czekania Ci się wynagrodzi!! :)

No mam nadzieje, ze wynagrodzi bo jak nie..... >:D

i pisze:
Witam :)
Agutku, rzeczywiście niewiele juz zostało,ale rozumiem Cie doskonale, jak ja miałam ostatnio owulację to dosłownie szalałam ;) Ach te hormony...


No wlasnie...hormony. Ja wariacji dostaje :) W marcu minie rok jak tak poczulam pierwsze oznaki instynktu....i czekam i czekam wciaz :( Mam nadzieje, ze sie doczekam

MoniQa pisze:
Agutek LOST to super serial :) ... grupa rozbitkow znajduje sie na wyspie ... kazdy z innej beczki ( oszusci, mordercy, lekarze, itd) razem musza przetrwac... na wyspie dochodzi do dziwnych zdarzen ... jest to cos w rodzaju serialu sensacyjno- thillerowatego ;D ... naprawde swietny :) polecam ... zaczela sie juz druga seria , leci na AXN w niedziele o 20stej , a pierwsza seria w tygodniu, ale nie wiem kiedy bo juz ja widzialam i czekam tylko na niedzielne seanse ;)

Hmm..nie slyszalam o tym. A co to za program AXN ??? - chyba go nie mam. Cos mi sie tak wydaje... :(
 
Agutek pisze:
Hmm..nie slyszalam o tym. A co to za program AXN ??? - chyba go nie mam. Cos mi sie tak wydaje... :(

Nie pamietam kiedy go odkrylam , ale bylo to napewno przez przypadek ;D .... jesli masz kablowke badz talerz to napewno go bedziesz miala :)
 
reklama
Do góry