reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wozki

Werci tak... szukaliśmy czegoś w miarę małego żebym sama go do bagażnika mogła wpakować ale na pompowanych kołach żeby był komfort jazdy po naszych "cudownych" chodnikach :-D
 
reklama
Ale piękne wózki :) [emoji7][emoji7][emoji7] co jede. To piękniejszy !!!
Im wiecej ich oglądam tym bardziej moj mi sie nie podoba...
 
Sliczne te wasze wozki.

A mi wczoraj przyszla platforma dla starszaka do wozka. Zainstalowalam wczoraj, mloda sie przejechala i spodobalo sie jej[emoji3]
 
Ja zostałam tez przy poprzedniej wersji tego wózka, mieliśmy go już z Ala I byłam bardzo zadowolona :)
To kamień z serca bo mój M jak tylko wyjechaliśmy ze sklepu powiedział że to poroniony pomysł kupować nowy wózek za tyle kasiory skoro można było kupić głęboki używany a potem wypasioną spacerówkę którą się dłużej pojeździ. Kazałam mu swoje refleksje po fakcie zachować dla siebie bo psuje mi radoche z zakupu :-D
Ale ja mam nadzieje, że nie będę musiała zmieniać na inną spacerówkę bo tą mi się będzie dobrze jeździło.
 
Ja mam dokładnie navington cadet - pisałam z producentem niedawno i oni ten model wlqczyli wlasnie do linii xlander. To co mi trochę przeszkadzało to to, że na wertepach przednie koła się wylamywaly i wypadały nity, gondola trochę się husta i czasem miała wrażenie, że mała leży głową w dół, teraz dokupilam podusie, wiec powinno być ok, a co do spacerówki to mała mi się z niej wyslizgiwala, ale to materiał taki śliski, u Ciebie pewnie już poprawili te drobne defekty ;) teraz albo kupie nowa spacerowke, albo można dokupić te wkładki ładne kolorowe - takie ja mam rozwiązania przy swoim. Poza tym sklada się jedną ręką, można go podnieść jedna ręką i mieścił się w bagażniku fiata pandy ;) ja go kupowałam 3,5 roku temu :)
 
Ja poprzednim wozkiem 2w1 jezdzilam caly czas, nie kupowalam oddzielnej spacerowki.

A nowy zawsze bedziesz mogla sprzedac za wieksza kase i kupic cos innego jesli ci bedzie niewygodnie, wiec niech nie narzeka. Taki malo uzywany nie straci duzo na wartosci.
 
porównywał nam facet w sklepie z navingtonem właśnie bo mówił że od niego pochodzi i stelaż też się trochę rózni, ale gondola rzeczywiście trochę się buja. Można było kupić gondole x-landera na stelażu cadeta taniej ale nie chcieliśmy.
Teraz jest podnoszone pod główką w x-pulse a w spacerówce w niedziele widziałam takie może półroczne dziecko może ciut starsze i ładnie siedział więc być może coś poprawili. Teraz do spacerówek jest tyle fajnych wkładek że myślę że to nie będzie problem
 
reklama
ImageUploadedByForum BabyBoom1437500095.637346.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1437500202.897130.jpg a to nasza maszyna, gotowa juz :)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1437500095.637346.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1437500095.637346.jpg
    31,3 KB · Wyświetleń: 94
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1437500202.897130.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1437500202.897130.jpg
    28 KB · Wyświetleń: 101
Do góry