reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

Jup na żywo nie widziałam ale jestem zdecydowana.opinie ma dobre koleżanka miała i poleca i co najważniejsze właśnie nie jest długi jak tramwaj.
Na pewno nie jest on tak komfortowy jak długi bliźniaczy bo tu jednak nachodzi jedna budka na drugą w spacerowce to jedno prawie nogi na podłodze ale ma różne konfigurację ustawień foteli przodem do siebie tyłem co bardzo mi potrzebne
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jup w Krośnie to nigdzie :-/ szukaj w Rzeszowie - kiedyś przy wjeździe (obok Praktikera) był super sklep, nie wiem czy dalej jest bo byłam tam 5 lat temu :-p w galeriach myślę że coś znajdziesz (w Smyku?). Niedługo się wybiorę to jak coś, to dam znać.

U nas będzie xlander xmove. Potrzebuję wózka wyczynowego ;)
 
karenm - może zastanowię się też nad tym modelem skoro jest sprawdzony :-)

Lisica - tak własnie myślałam,że w Krośnie to nic..ja niby czesto jestem w Rz. (wizyty) ale nie chciało mi sie na razie szukać bo wizyty pozno i człowiek tylko do domu ma ochotę jechać, ewentualnie szybka galeria ;-) Ponoć jest też jakas hurtownia Mieszko...Nie kojarzę sklepu koło Praktikera ale nie rozglądałam sie tam, dzięki za info !

Fajne te wasze pojedyncze wózki :-)
 
Jeśli chodzi o podwójne wózki to moja siostra miała Jane Twin Two z gondolami matrix, fajnie się sprawdził. Miała go rok.
Potem cossato nie polecam masakra..
A ideał ma do teraz baby jogger city mini, nawet moja prawie 6 latka niekiedy nim jeździ, ja cała trójke pcham i spokojnie. Dzieci siostry mają 3 lata:-)
 
KasiaJ82 - dzięki za opinię, właśnie wczoraj jeszcze przed Twoim postem wyszukałam ten wózek baby jogger city mini double i bardzo mi sie spodobał, jest też wersja z gondolkami dla maluszków, a teraz po Twojej opinii na razie to mój nr 1 :-) ciekawe tylko czy gondole też się dobrze sprawdzają...mam nadzieję :tak:
 
jup właśnie zapomniałam napisać, że teraz jest opcja gondolek, szkoda, że nie było tego wcześniej (tzn były tylko miękkie gondolki, a siostra takich nie chciała). Z gondolkami super wygląda i wiesz, takim wózkiem do końca wózkowania pojeździsz:tak:
 
Moja siostra nie miała tego problemu. U nas w domu też bez niczego przejeżdża przez drzwi. A wcześniej siostra mieszkała w małym mieszkaniu kawalerce i też dała radę;-) Ja na pewno kupię citi mini jak spacerówkę. Aaa i siostra ma czarny, nic nie płowieje, nie nagrzewa się. Jedyny minus to brak podnóżka regulowanego ale ona wkładała jakiś karton czy książkę, nie było tego widać a dzieciaki mogły spokojnie spać:tak:
 
reklama
Cześć kobitki;-) Zaglądam do Was z kwietnóweczek.
Też jestem na etapie wybierania bryki dla naszych Bobasków i nasz wybór padł na Dorjan Danny Sport5 Twin. Czytałam same pozytywy na temat tego wózka A Wy co myślicie?
wózek dorjan.jpg
 

Załączniki

  • wózek dorjan.jpg
    wózek dorjan.jpg
    24,9 KB · Wyświetleń: 66
Do góry