reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

Dziewczyny a co myślicie o firmie teutonia? mi nie daje spokoju model mistral p, mieszkamy poza miastem i na nasze wertepy wydaje się być idealny:) tylko ta cena.... :p
 
reklama
Ja z kolei jestem urzeczona wózkiem Coletto Marcello. Pasuje mi w zasadzie wszystko, a szczególnie możliwość przekładania kierunku odwrócenia gondoli/spacerówki/wpiętego fotelika bez zdejmowania, tj, poprzez przekręcenie rączki. Moim zdaniem ekstra. Pamiętam jak siostra męczyła się z podnoszeniem córki ze spacerówką, kiedy małej w trakcie spaceru zachciało się patrzenia w inną stronę.

Widziałam na żywo w sklepie. Póki co nie widzę większych minusów. Zwłaszcza, że mieszkam w mieście i jestem dość mobilna, a zależy mi na szybkim i sprawnym spakowaniu wózka do małego samochodu.

Czy któraś z Was widziała ten wózek w akcji?
 
Czarnulka proponuję kupić w pl, o wiele tańszy:tak:
verna teutonia jest super, ale jak dla mnie ma za mała gondolkę:-(

Ja to nie wiem na który wózek się zdecyduję...co chwilę inny mi się podoba;-)
 
A w pl koszt tego wózka to jakieś 300 euro podobno :-p wiec no:-D ale ten wózek właśnie jest z PL wysyłany wiec marże swoją pewnie sprzedawca nałożył:-)
 
reklama
Wózki bliźniacze...albo jak tir (te długie) albo szerokie...:szok:

karenm - patrzę na baby jogger city select double wydaje mi się krótki.. tzn na zdjeciu wyglada jakby było ciasno temu z tyłu ;-) znasz ten model tzn. na żywo oglądałaś?
zastanawiam się nad PEG PEREGO - DUETTE SW ale też w sumie tylko 5 cm dłuższy.
Szkoda,że na zywo nie mam gdzie zobaczyć.


Dziewczyny z Podkarpacia - gdzie można pooglądać wózki? :happy:
 
Do góry