reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

reklama
Ja jestem bardzo zadowolona, wózek się sprawdził, świetnie się prowadzi przez to ze ma duże skrętne koła. Dużym plusem jest też obszerna gondolka. Spacerówki jeszcze nie używałam, przetestujemy na wiosnę. Jak za taka cenę to super wózek.
 
Witam wszytskich!
Ja bardzo polecam wózek wiklinowy (retro) Wózek wiklinowy Irys
Świetnie się spisuje. Nie wyobrażam sobie jakbym spacerowała ze swoim dzidziusiem tej zimy. Koleżanki nie daja rady ze swoimi wózkami, a ja śmigam codziennie, bo nasze duże pompowane koła nie zakopuja sie tak w śniegu:-)
Po za tym ma dużą gondole, moja 7 miesięczna córcia jeździ w ciepłym śpiworku i jeszcze ma trochę miejsca, jak się buntuje to sadzam ją w pozycji siedzącej (gondola ma 3 pozycje).
Wygląd wózka jest oryginalny i mi się strasznie podoa ten styl, ale wiadomo każdy ma inny gust:-)
Ma fajny koszyk na zakupy, duzo się w nim mieści i jest wytrzymały. Jak na stylowy wózek to ma fajne rozwiązania, szybko się składa, gondole wygodnie się zdejmuje.
Oczywiście ma minusy...
Skrzypi, ale jak się na oliwi to jest ok:)
Wsyztskim serdecznie polecam, naprawde wart jest swojej ceny!
 
Ostatnia edycja:
Do nas tez przyszedl x-lander 2 dni temu,na razie jestesmy super zadowoleni jedyne co to troche dziwnie gondola "lata" ale mój M juz znalazl sposob zeby ją usztywnić.
Mam pytanie,bo zamierzamy kupić fotelik innej firmy (x-landera nie przeszedl testow zderzeniowych i moj M powiedział ze nie kupujemy tego ehh ) i teraz pytanie nie wiecie jakie foteliki (modele) mogą pasować :( ? Rodzę na dniach więc proszę o odpowiedzzzz
 
Mam do sprzedania wózeczek Tako Jumper X - 3 funkcyjny (stelaż, gondola, spacerówka, fotelik samochodowy oraz torba). Wózek zakupiony w październiku 2009, na gwarancji, spacerówka w ogóle nie używana. Cały zestaw jest w stanie idealnym (normalne ślady użytkowania kół). Wózek posiada w zestawie pokrowiec od deszczu oraz parasolkę. Jest brązowy w pomarańczowo - żółto - czerwone kółeczka, bardzo radosny wygląd. Sprzedam od ręki za 850 zł (w cenie przesyłka), możliwość negocjacji :)

Kontakt:
tu na forum, na PW lub szybciej:

majczos@gmail.com
tel: 696 889 228 (Maja)
 
Ostatnia edycja:
Witam. Tu jest tyle stron do przeczytania.. Nawet nie wiem od czego zacząć.
Więc mam termin na 24 marca. Szukam niedrogiego(tak do 600 zł) wózeczka dla dziecka który starczy mi na dłużej... A nie wiem co mam wybrać, mieszkam na 4 pietrze bez windy, i wózek bedzie za kazdym razem na góre wnoszony.. Dodam że chodniki są tragiczne więc duże koła by się przydały ale od razu waga wózeczka jest większa
Gdzieś słyszałam że lepiej kupić spacerówkę całoroczną do której można gondolke włożyć i jest dobry.
Nie mam pojecia o jaki model pytać..
Co mogłybyście jako doświadczone mamy mi polecić?
 
reklama
Do nas tez przyszedl x-lander 2 dni temu,na razie jestesmy super zadowoleni jedyne co to troche dziwnie gondola "lata" ale mój M juz znalazl sposob zeby ją usztywnić.
Mam pytanie,bo zamierzamy kupić fotelik innej firmy (x-landera nie przeszedl testow zderzeniowych i moj M powiedział ze nie kupujemy tego ehh ) i teraz pytanie nie wiecie jakie foteliki (modele) mogą pasować :( ? Rodzę na dniach więc proszę o odpowiedzzzz
ja do x-landera mam maxi-cosi, oczywiście trzeba kupić adaptery coś około 30zł
 
Do góry