reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

reklama
Wózkiem na medal jest X-lander model XT (trzykołowy), wózek jest bardzo zwrotny i jak narazie nie zawodny. Gondola jest dość duża i w spacerówce dziecko też siedzi wygodnie i co najważniejsze ma gdzie polożyć nogi. W większości wózków niestety jest to problem, gondola super a spacerówki tragedia. Cena też jest przystepna
polecam gorąco:-)
 
Ja polecam z całych sił Bartatine od Jedo. :tak::tak::tak:Plusy: duża gondola, duża spacerówa, świetne pompowane koło, zawieszenie na paskach to wszystko sprawia, że ma sie wrażenie jazdy autem terenowym. Żadna powierzchnia nie straszna. Serio! Do tego można wybrać wygląd z naprawde dużej gamy kolorystycznej. My dokupiliśmy jeszcze fotelik Grillo z Delti z adapterem do wózka. Za wszystko razem w ofercie internetowej zapłaciliśmy 1200zł. minusem jest oczywiście ciężar wózka, no ale to już chyba jak każdego ;-)
 
My wybraliśmy Mikado Ox-ford (4-kołowy, 3 w jednym). Dosyć duży, niezbyt lekki, ale bardzo stabilny. Duże koła - spokojnie przejeżdża po 5 centymetrowym śniegu lub po piasku. Dobrze resorowany - przejazd przez korzenie lub mały krawężnik nie trzęsie gondolą. Duża gondola i dosyć wygodny fotelik samochodowy (prawdopodobnie, bo nasz Wiktorek wytrzymuje w nim nawet 3-4 godziny bez skargi). Spacerówkę dopiero testujemy. W komplecie była też folia przecideszczowa i moskitiera, obie się sprawdziły latem.
Serwis producenta - przyjazny. Po tym, jak odłamała nam się nakładka na koło (pościg za autobusem), odpowiedzieli na e-maila w ciągu jednego dnia.
 
Witam. Proszęo szczere opinie na temat wózka hauch shopper 6.znalazłam go na allegro za 159 zł razem z folią i okryciem na nóżki i chciałabym go kupić ale czy warto? wg opisu jest ok tylko czy dziecko nie będzie miało za krótkiego siedzenia, jak z kółkami na nasze polskie drogi i czy dla wysokiej osoby 178 ten wózek będzie dobry? chętnie bym go obejrzała na żywo ale w sklepach go praktycznie nie mają. Proszę o radę. ps. myślę też na wózkiem mamtu elperro - który lepszy i czy warto je kupić bo chcę coś niedrogiego do 200 zł z rozkładanym siedzeniem do spania i okryciem na nóżki. Dzięki z góry za odp. Dodam, że mam obecnie wózek Baby Smart Design 3 w 1 i byłam z niego zadowolona ale chcę troszkę lżejszy.
 
Witam. Proszęo szczere opinie na temat wózka hauck shopper 6.znalazłam go na allegro za 159 zł razem z folią i okryciem na nóżki i chciałabym go kupić ale czy warto? wg opisu jest ok tylko czy dziecko nie będzie miało za krótkiego siedzenia, jak z kółkami na nasze polskie drogi i czy dla wysokiej osoby 178 ten wózek będzie dobry? chętnie bym go obejrzała na żywo ale w sklepach go praktycznie nie mają. Proszę o radę. ps. myślę też nad wózkiem mamtu elperro - który lepszy i czy warto któryś kupić bo chcę coś niedrogiego do 200 zł z rozkładanym siedzeniem do spania i okryciem na nóżki oraz wysoką rączką. Dzięki z góry za odp. Dodam, że mam obecnie wózek Baby Smart Design 3 w 1 i byłam z niego zadowolona ale chcę troszkę lżejszy.
 
My mamy już trzeci wózek i wreszcie jesteśmy mega zadowoleni. Najpierw był Houck trójkołowy, potem ogromny i ciężki Mutsy aż wreszcie trafiłam. Mamy Maclarena (model Spitfire), taki który się rozkłada do leżenia, mój trzeci synek jeździ w nim od pierwszego miesiąca. Lekki i sprytny, zwrotny i szybko sie składa i rozkłada, mieści się w każdym bagażniku.
 
A ja chciałam się pochwalić naszym wózkiem. Kupiłam dla drugiej córki Mikado OX-ford,używany już wcześniej 2 lata. Wózek idealny. duże pompowane koła, duża gondolka. I jeszcze super kontakt z producentem. Gdzieś zgubiłam zawleczkę do kółka i kółko mi wypadało. Producent przysłał zawleczkę w dodatku nie musiałam nic za to sprawdzić.
Dodam ,że wózek mam 3 funkcyjny- gondolka, spacerówka plus montowany fotelik na specjalnym stelażu,
 
reklama
Wcześniej są posty o wózkach Mikado.
Ja mam Boston i bardzooooo żałuję. Szkoda pieniędzy. Ja też kupiłam full zestaw.
Gondola duża, okey, ale na zwykłej pilśni położony jest cieniusieńki materacyk.
Spacerówka. O matko ... fatalna. Zacznijmy od tego, że to zespawane metalowe rurki z byle jak naciągniętym materiałem. Nie rozkłada się idealnie do leżenia, powiedziała bym do 170 stopni. Jeśli montuje się ją przodem do kierunku jazdy to nie ma możliwości pełnej manewracji podnóżkiem bo przeszkadza "rurka-łączenie" obu kół. Na siedzisku jest taka jakby poduszka pod główkę, jak dziecko siedzi to ona jest wypukła i wcale niepotrzebna, w pozycji leżącej jakby to powiedzieć, składa się stając się ścianką wózka, przez co pozycja do leżenia jest krótsza.
Fotelik tandeta, zwykły plastik ze styropianem i kawałkiem gąbki.
Po 3 miesiącach poszło mi łożysko w przednim kole. Wózek skrzypi. Plusy to to, że w zestawie jest moskitiera (choć i tak jej nigdy nie używałam), folia, tacja, duży kosz na zakupy). Dodam jeszcze że budka jest taka sama dla spacerówki i gondoli, z tym, że gondola jest szersza i po nałożeniu na spacerówkę nie przylega dokładnie i nie chroni przez wiatrem i zimnem ze względu na te szczeliny.
Dlatego muszę kupić inny wózek na zimę. Myślę o tych dwóch, doradzicie mi coś.
WÓZEK SPACERÓWKA FUZZION Z PRZEKLADANA RACZKA (743198294) - Aukcje internetowe Allegro
wózek Baby Design Sprint +pokrowiec+folia+KURIER (752904233) - Aukcje internetowe Allegro
ten mi się jeszcze podoba ale nigdzie nic o nim nie ma.
Q BABYACTIVE 2009!!! SPACERÓWKA HIT + GRATIS!!! (751905334) - Aukcje internetowe Allegro
 
Do góry