reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

Ja mam może nietypowe pytanie odnośnie wózków. Czy ktoś z Was wie może czy gondola od Bebe Confort Trophy będzie pasowała do stelażu Bebe Confort Mura? Mam możliwość dostania od brata gondoli i fotelika, ale bez stelażu, a dostanie samego stelażu od Trophy chyba graniczy już z cudem :-(
Pozdrawiam
Agnieszka
Ja mam Bebe Confort Mura, i powiem ci szczerze ze nie do konca jestem przekonana czy beda pasowac. Ja swoj wozek kupowalam z gondolka windoo i fotelikiem CreatisFix, obydwa te elementy sa montowane na stelażu za pomoca adapterow (jest jeden komplet do gondoli i fotelika). Mysle ze dobrze by bylo zapytac sie importera (www.poltrade.pl) oni sa tam bardzo mili i chetnie udzielaja porad i odpowiadaja na trudne pytania, ostatecznie jakiegos madrego sprzedawce w sklepie.
 
reklama
Zgadzam sie z tym,ze dostawke kupuje sie osobno zarówno do wózka 3 kołowego jak i 4 kołowego. Jesli chodzi o stelaz to mysle ze powinien pasowac. Jesli nie to zapytaj bezposrednio u producenta albo poszukaj w sklepach internetowych.
 
Jestem zdania ze na dobrym wózku nie warto oszczedzac. Odpowiedz sobie na pytanie po jakim terenie bedziesz spacerowała: czy to beda chodniki czy moze bardziej pagórkowate regiony??
 
Dla mnei najlepsze sa wózki Xbaby. Nie drogie i bardzo lekkie i bezpieczne. SA zaróno 3 i 4 kołowe,wszystko zalezy od preferowanego radzaju. Korzysta ktoś z tego wózka??
 
witam, widzę że macie panie problem z wyborem wózeczków, napiszcie czego oczekujecie i za jakie pieniążki a na pewno coś doradzę, zajmuję się sprzedażą i naprawą wózków, więc troszkę się orientuję w dostępnych u nas produktach ,ich jakości i miejscach gdzie można je kupić
pzdr.:yes::yes::yes:
 
Witam. Mamy z mężem ogromny problem z wyborem wózka dla dziecka a jestem już w 36 tygodniu ciąży. Zależy nam bardzo aby wózek bardzo dobrze się składał ( do jak najmniejszych rozmiarów), był w zestawie gondola + spacerówka + fotelik samochodowy i miał pompowane koła...
Co możesz polecić?
Z góry dziękuję za szybką odpowiedź :-)
 
Ja byłam obejrzeć sobie ten wózek Bexa b3(jest jeszcze w wersji na 4 koła). Ja go biorę jest super, moja siostra będzie zadowolona. Fajnie się nim jeździ. Zgrabniutki, a przede wszystkim lekki, a będzie go wnosić na 2 piętro.:-D
I duży wybór w kolorkach... Jutro po niego jadę..:tak:


1.%20stel.JPG
 
Ja byłam obejrzeć sobie ten wózek Bexa b3(jest jeszcze w wersji na 4 koła). Ja go biorę jest super, moja siostra będzie zadowolona. Fajnie się nim jeździ. Zgrabniutki, a przede wszystkim lekki, a będzie go wnosić na 2 piętro.:-D
I duży wybór w kolorkach... Jutro po niego jadę..:tak:


1.%20stel.JPG
Lekki to on nie jest gondola + stelaż to 15kg, ja swojego (tez z ta wagą) sprzedałam, nie dałam rady wnosić na 3 piętro. Ale fakt wózek ładniutki
 
reklama
witam, widzę że macie panie problem z wyborem wózeczków, napiszcie czego oczekujecie i za jakie pieniążki a na pewno coś doradzę, zajmuję się sprzedażą i naprawą wózków, więc troszkę się orientuję w dostępnych u nas produktach ,ich jakości i miejscach gdzie można je kupić

Cieszę się, że jest jakiś specjalista:tak::tak: ja mam ogromny problem z wyborem spacerówki:-( a więc moje wymagania:
-aby składał się jak parasolka
-żeby rozkładał sie na płasko ( mój synek ma 5 miesięcy, na razie bedzie uzywany tylko jak bede chciala jechac autem do marketu, ale jak mały podrośnie to raczej zrezygnuję z mojego kochanego implasta ze względu na wagę wózka)
- żeby był dośc szeroki i wygodny bo mój synuś nalezy już do większych dzieciaczków
- żeby fajnie się go prowadziło
- mam 165 cm wzrostu i aby raczki nie były za wysoko
- aby mial kosz na zakupy
- malo awaryjny
- i cena tak max do 600 zł

Za dobre rady byłabym wdzięczna
 
Do góry