reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

dziewczyny a co sadzicie o wózkach polskiego producenta ANMAR?? mi spodobal się model HILUX-pasuje mi praktycznie pod każdym wzgledem i jest stosunkowo niedrogi 850 PLN
Prosze o opinie tych, którzy posiadają i przetestowali ten model lub modele tego producenta. z góry dzieki:-)
 
reklama
Ja mam Implasta Volanta 3, jeździmy nim już ponad 2 lata. Dla mnie to wózek niezastąpiony w każdych okolicznościach. Bardzo lekko się prowadzi. Całą tapicerkę można zdjąć do prania. Nie jest ciężki, choć mam tylko kilka stopni do pokonania, bo mieszkam w domu. Jedyny minus to to, że zajmuje sporo miejsca w bagażniku i jak ktoś chce go kupić to polecam sprawdzić najpierw czy wejdzie do bagażnika. Na nóżkach trochę nam się pomechacił, ale to od tego, że córa nosi buty na rzepy. Wystarczy ogolić golarką i jest jak nowy. Nie zamieniłabym go na żaden inny.

Drugi wuzek mamy lżejszy do auta - Chicco Multiway. Fajny, bo zajmuje mało miejsca, lekko sie składa, ma spore siedzisko i wszystko czego potrzeba, jednak jak na codzień korzystam z Volanta to Chicco ciężko się prowadzi. Nie da się jedną ręką a dla mnie to istotne, bo często na spacerach gadan przez tel.
 
Mam Implasta Volanta 3, jeździmy nim już ponad 2 lata. Dla mnie to wózek niezastąpiony w każdych okolicznościach. Bardzo lekko się prowadzi. Całą tapicerkę można zdjąć do prania. Nie jest ciężki, choć mam tylko kilka stopni do pokonania, bo mieszkam w domu. Jedyny minus to to, że zajmuje sporo miejsca w bagażniku i jak ktoś chce go kupić to polecam sprawdzić najpierw czy wejdzie do bagażnika. Na nóżkach trochę nam się pomechacił, ale to od tego, że córa nosi buty na rzepy. Wystarczy ogolić golarką i jest jak nowy. Nie zamieniłabym go na żaden inny.

Drugi wuzek mamy lżejszy do auta - Chicco Multiway. Fajny, bo zajmuje mało miejsca, lekko sie składa, ma spore siedzisko i wszystko czego potrzeba, jednak jak na codzień korzystam z Volanta to Chicco ciężko się prowadzi. Nie da się jedną ręką a dla mnie to istotne, bo często na spacerach gadan przez tel.
 
polecam x-landera xv - daje radę na trawie, piasku i wertepach, co prawda "w terenie" blokuję przednie koło do jazdy na wprost (bo łatwiej się prowadzi) i jest przez to mniej skrętny. ma aluminiową ramę i przez to jest lżejszy
 
ja mam Casualplay Citta i w sumie nie wiem co Ci o nim napisać
Niby wózek fajny zle sie nie jezdzi, ale jakos nie dogaduję się z nim dobrze
Ciezko sie go podbija pod krawezniki, raczki jakos się trzesą przy jezdzie i siedzonko jest bardzo wąskie, przynajmniej juz na mojego 15m-cznego za małe
Fajna sprawa, ze oparcie rozkłada się na zupełnie płasko i można wozić w nim maluszka, więc dla Twojej dzieciny wózeczek w sam raz

Bardzo dziekuję za opinię, ale wybór tego wózka puściłam w niepamięć:-D Mam już swój typ i zapewne go kupię to Jane carrera aniversario :tak:
 
Dziewczyny szukam opinii o wózku INGLESINA MAGNUM?????? Wiecie może ile on waży bo coś nie mogę znaleźć?
 
Czesc,

A my teraz kupilismy Quattro Sporta i jestesmy bardzo zadowoleni.
Wiesz, kolekcje się zmieniają - nie mozesz porownywac wozka spzred trzech lat za 1000 zł z wózkiem z 2009 roku za 2300 zł - wiadomo ze Buzz bedzie lepszy niz Quattro - ale nie kazdego stac na taka ekstrawagancję.
My naszego Quattro kupilismy za 1200 zł!
Jak dla mnie jest wystarczająco lekki, skladam go jedną reka w drugiej trzymajac Amelke w gondoli!
Mam Renault Megan kombi - to nie jest duze kombi a latwo mi się w nim złożony wózek miesci.
Dodatkowo dokupilismy do wozka fotel Logico S - on ma 4 gwiazdki w ADACU! Bardzo nas to mile zaskoczylo, ze Graco ma takei wysokie wyniki w tych testach. Poza tym fotel ma baze w standardzie - zazwyczaj tzreba ja dokupywac osobno.
Ja i Lenka szczerze polecamy Quattro Sporta:-) Super wózek po bardzo rozsądnej cenie.
 
reklama
Do góry