reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

hehe..wlasnie o ty mowie:) moze kontakt z firma jest dobry (czytalam na innych forach), ale jak peka Ci stelaz wozka?:szok::-D:-D i inne pierdoly:p hmmmm...to chyba lepiej kupic wozek, ktory sie nie psuje i wtedy kontakt z firma nie jest potrzebny:p
 
reklama
Ja już się gubię w tych wózkach... Nic już nie wiem. W sklepach nikt doradzić szczerze nie potrafi, polecają tylko modele drogie i te, z których mają lepszą prowizję.

Przymierzam się do Mutsy 4 Ridera. Ktoś z Was jeździł tym wózkiem w "terenie"? Nie chcę żadnego wielkiego wozu, ważącego 20 kg, osobnego wozu na takie spacery też kupować nie będę, bo nie mam gdzie przechowywać takiej floty. Jaki w miarę lekki, skrętny wózek poradzi sobie w piachu i na trawie?

Jeżeli macie doświadczenia terenowe, podzielcie się proszę.
 
Rzeczywiście, koleżanka ma X-landera i też twierdzi, ze w piachach całkiem dobrze sobie radzi... Ja się trochę boje wózków tej firmy, bo wydają mi się ogromne i bardzo ciężkie, mam wątpliwości, czy ogarnę taką karocę...
 
Rzeczywiście, koleżanka ma X-landera i też twierdzi, ze w piachach całkiem dobrze sobie radzi... Ja się trochę boje wózków tej firmy, bo wydają mi się ogromne i bardzo ciężkie, mam wątpliwości, czy ogarnę taką karocę...
Witam. Jeśli koleżanka ma, to może zapytajcie, czy może pożyczyć. Przekonacie się więc, czy wózek wam odpowiada. To najprostrzy sposób, bo co pasuje jednemu innemu może nie podchodzić :sorry:. Musiecie też spojrzeć czym jeździcie, bo wózek jest dość duży i nie składa się całkiem. Zwłaszcza, ze trzeba gondole zdjąć, żeby go złożyć. My nie mamy tego problemu, bo wózek wchodzi na stojąco do samochodu razem z gondolą nawet. :-D więc dla nas jest wygodny i wygląda do tego ślicznie.
 
Ja jeździłam i jeżdzę 4 Riderem po lesie i całkiem całkiem sobie radził!
Lepiej jak się zablokuje koła to wtedy mniej trzęsie! Na pewno musi to być wózek z kołami pompowanymi:tak: Może x-lander? Koleżanka też jeździ i oki;-)
 
Czy któraś z Was jeździ wózkiem na codzień po wertepach? Drogi gruntowe, wieś, pola i las?

W sklepach większość wózków prowadzi się świetnie, ale co z tego. Jeżeli macie "terenowe" doświadczenia, będę wdzięczna z wskazówki.
Ja jezdze po wertepach mam wózek DRAIVER poprostu rewelaja lekki, zwrotny, idealnie nadaje sie na laki i lasy i wszelakie wertepy:-) Amortyzatory na tylnich kolach pozwalaja wjechac tam gdzie inne wózki wysiadaja dzidzia wcale nie czuje wstrzasów
picture9108.bmp
 
Ostatnia edycja:
Tak, tak, wiem, założyłam osobny wątek, ponieważ tam nie wszyscy zaglądają. Dzięki z zainteresowanie...

Przymierzałam się swoją drogą do x-landera - kurna ciężkie to i duże jak na moje gabaryty i możliwości... :eek:
 
Hej ja mam 4 ridera i moim zdaniem jest to wózek na proste chodniczki na wertepach nawet po trawie strasznie w nim trzęsie jest bardzo twardy,jak patrzyłam w sklepie to już transporter i urban maja lepszą amortyzację. Poproś sprzedawcę w sklepie o możliwość wypróbowania go na zewnątrz przed sklepem u nas jest taka możliwość
 
reklama
witam,
zdecydowanie x lander x1!!!
Miałam inglesina vittoria- całkiem ok,
graco quatro- klapa
mutsy urban rider- bardzo średnio jak na taką cenę.
A x1 super radzi sobie w miescie, lesie na plazy, oraz w gorach i miesci sie do bagaznika seicento. Trzeba tylko wyjąc kola co zajmuje 2 sek.
 
Do góry