reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

a ja mam pytanie o casual s4 - bo przymierzam sie do kupna , wczesniej chcialam jane slalom ale przy casualu wyglada niezaciekawie - jakis taki dlugi, jak dla niepelnosprawnych z tym 1 kolem z przodu,a jak sie ten casual sprawuje bo slyszalam opinie ze ma niskie oparcie, chociaz nie wiem czy prawda bo oparcie ma 45 cm a inne wozki 48 - che ten wozek dla 10 m-c coreczki i chce go uzywac do 3 lat , oczywiscie jak bedzie chciala jescze w nim jezdzic, bo parasolki mi sie nie podobaja
 
reklama
I jeszcze jedna wazna rzecz dziewczyny - jak juz kupicie swoj upatrzony wozek to bierzcie pod uwage ,ze trzeba go konserwowac ! Niestety nowe technologie i czesci uzywane teraz do produkcji stelazy sa bardziej podatne na zmiany temperatur czy piach ,ktory zbiera sie w kolach podczas spacerow.Dlatego kupcie sobie olej silikonowy w spray-u ( np WD 40 ) i pryskajcie nim w okolicach amortyzatorow wozka , przy nasadzie kol i wlasciwie w miejsca ktore sie w wozku reguluje - bedziecie mialy pewnosc ,ze dlugo nic sie nie bedzie w nim psulo :-) .

ja widzę, że magiczny WD40 to wszędzie znajdzie zastosowanie ;-)
 
cześć dziewczyny potrzbuję informacji na temat wózków" DELTIM FOKUS, BARTATINA i TWISTER BABY SMILE, To są wózki które bardzo mi sie podobają tylko nie wiem który mam wybrać. Mój mąż szykuje sie na Bartatinę bo jest na paskach i najlepiej sie go prowadzi a ja znowu wolała bym twistera więc jeśli miał ktoś któryś z tych wózków proszę o opinię. :-)
 
hej, czy ktos mial może do czynienia z wózkiem JEDO - VIKI ????

przymierzam sie do zakupu tego wózka i chcialabym zasięgnąć opini
 
mokka, ja mam z tej firmy bartatine i uwazam, ze jak na swoja cene to jest swietny. Wiec pewnie i viki jest dobry.. :tak:
 
Ja zakupiłam wózek IMPLAST BOLDER 4 NEW LINE 2008. Jak na razie jestem zadowolona, skrętne koła, duże, pompowane, regulacja oparcia w gondoli, 5 punktowe pasy w spacerówce, można dokupić nosidełko-fotelik BOBYWAY który montuje się na stelażu. Polecam stronkę z wózkami: ..:: BOBO W
 
reklama
Do góry