reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

Ja szczerze mogę polecić Bartatina Classic firmy Jedo - relacja ceny do jakości super.

Sama teraz zastanawiam się nad Viki... mogę spodziewać się podobnej jakości ale chęętnie poczytam opinię na temat funkcjonalności...
 
reklama
ja miałax X-landera XA - całkiem w porządku choć nie idealny calkowice wiec go sprzedałam. Teraz mam parasolke PEG PEREGO PLIKO P3 i jest super. Polecam!!!!
 
wozki firmy Kaps3 z przekładaną rączką, nie idzie sterowac wózkiem jadąc przodem do kierunku jazdy a podjazd pod kraweznik graniczy z cudem.
 
mi tez wyrwał sie jeden zatrzask ale na funkcjonowanie to nie miało żadnego wpływu, podobnie jak pęknięta pianka na rączce.
Z minusów jedynie to, że nie rozkłada sie spacerówka na płasko i nie otwiera sie barierka przez co większe dziecko cięzko wsadzić do spacerówki.
Poza tym, ok.
 
OLALA czy mogłabyś napisać coś wiećej o wadach i zaleta x-landera xa, zastanawiam się nad nim. Słyszałam że dużą trudność sprawia mamą rozkładanie oparcia w spacerówce.
 
OLALA czy mogłabyś napisać coś wiećej o wadach i zaleta x-landera xa, zastanawiam się nad nim. Słyszałam że dużą trudność sprawia mamą rozkładanie oparcia w spacerówce.
oparcie jakoś problemow mi nie sprawiało, natomiast upierdliwe jest wkładanie dziecka do spacerówki bo barierka jest nie otwierana. Generalnie wygodny dla dziecka wózek, wygodny tez w prowadzeniu, ale brakowało mi przekładanej rączki, żeby mieć dziecko przodem do siebie przez jakis czas. Słaba jest pianka na rączce, ale to dotyczy wszystkich rączek piankowych. Mi pękła dość szybko, jeszcze jak jeździłam gondolą.
 
Ja już mam x-landerka xa w domku i jestem zadowolona z wyglądu i funkcjonalności. Barierka jest już odpinana, tak więc chyba wózek został trochę udoskonalony. A jak sprawdzi się w terenie to dopiero się okaże. Wózeczek ładniutki i zgrabniutki. A przede wszystkim łatwo się go prowadzi.
 
Ja Wybierałam Między Xlanderem A Implast Bolderem 4. Wybrałam Boldera I Jestem Zadowolona. Kiedy Kupowałam Wózek , Po Narodzinach Pierwszego Syna Niebardzo Wiedziałam Co Jest Ważne I Kupiłan Kompletny Niewypał, Teraz Już Byłam Mądrzejsza. Zrezygnowalam Z Xlandera Ze Względu Na Małą I Wąską Gondolę. Dużą Wadą U Xlandera Jest To że Nie Można Spacerówki Montować Przodem Do Mamy A To Jest Naprawdę Ważne. Pozatym Bolder Ma Chyba Wszystkie Najlepsze Rozwiązania Jakie Są W Wózkach.to Znaczy,
- Duża Obszerna Gondola
-duże Pompowane Skrętne Koła
-spory Kosz Na Zakupy
-jest Bardzo Stabilny( Zasługa 4 Koł, Jest Jeszcze Wersja 3 Kołowa Ale Nie Wiem Jak Się Sprawdza)
-spacerówka Tyłem I Przodem Do Kierunku Jazdy, Rozkładana Na Płasko, Więc Bez Probłemu Nawet Maluch Który Jeszcze Nie Siedzi Może W Niej Jeżdzić
Właściwie Nie Znajduję Wad Tego Wózka Poza Jedną. W Wersji 4 Kołowej Przednie Koła Się Nie Blokują.
Warto Powiedzieć że Cena Jest Przystępna W Granicach 1500 Zł. Ja Osobiście Polecam.
 
reklama
a ja mam pytanie o casual s4 - bo przymierzam sie do kupna , wczesniej chcialam jane slalom ale przy casualu wyglada niezaciekawie - jakis taki dlugi, jak dla niepelnosprawnych z tym 1 kolem z przodu,a jak sie ten casual sprawuje bo slyszalam opinie ze ma niskie oparcie, chociaz nie wiem czy prawda bo oparcie ma 45 cm a inne wozki 48 - che ten wozek dla 10 m-c coreczki i chce go uzywac do 3 lat , oczywiscie jak bedzie chciala jescze w nim jezdzic, bo parasolki mi sie nie podobaja

ja mam s4 i jestem baaaaaardzo zadowolona
POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM
NIE WIEM JAK Z TYM OPARCIEM, ALE MI SIĘ WYDAJE, ŻE WCALE NIE JEST ZA NISKIE.
NIESTETY NIE POWIEM JAK TO WYGLĄDA W PRZYPADKU WIĘKSZYCH DZIECI, BO MATIK MA PÓŁ ROKU I NA RAZIE TO MA BARDZO DUŻO MIEJSCA
 
Do góry