reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

Ja posiadam wózek OMEGA firmy HEBART ze skrętnymi kołami przednimi. Bardzo go polecam. Ja za swój zapłaciłam 860 złotych z fotelikiem i innymi dodatkami takimi jak folia przeciwdeszczowa, moskitiera, torba itp. Po 2 miesiacach uzytkowania jestem bardzo ale to bardzo zadowolona. :tak:

HEBART - wózki dziecięce

 
reklama
Ja polecam wózeczek firmy Hauck Jaguar Traxx 3 . Jest to naprawde swietny wózeczek służyłł mi 1,5 roku i byłam bardzo zadowolona . łatwo się prowadzi jest wygodny dla dziecka . Obecnie chce go sprzedać
 
my od 3 miesiecy jezdzimy breakerem baby activ i na razie bez komplikacji :tak:
swietnie sprawdza sie w terenowych warunkach - las, blocko, piach, nierownosci terenu itp
 
Kochane Mamusie!!
Czy moze ktoras z Was orientuje sie w wozkach typu: starszy brat-mlodsza siostra? ;)
Mamy 14-miesieczna Coreczke, a druga przyjdzie na swiat za 2 miesiace i chcielibysmy zakupic wozek, gdzie z jednej strony jest siedzisko dla starszego, a z drugiej wersja gleboka dla maluszka. Czy mozecie mi jakis polecic? dziekuje za wszelkie informacje!!
 
Macie jakieś informacje dotyczące wózka firmy KEES
1rsnqq.jpg


Info tutaj ANGRE- importer artyku
 
Bozena ja tego typu wozkow nie lublu,mialam pierwszy taki dla Vanesski i szybko kupilam nowy.I do tego ten co ty pokazalas jest dosc drogi a nie ma normalnej gondoli nawet.A przeciez bedziemy teraz mialu dzieci latem kiedy jest cieplo i potrzeba tego luzu dzieciom i powietrza w wozku........

Ewcia28 ja tez planowalam ten coneco bo naprawde jest ladny i lekki tylko ta spacerowka niestety go odrzucila.bo nie rozkalda sie na plasko.
jesli moge polecic wozek do 1000zl wraz z fotelikiem to polecam ten.Ja mialam go kupic tez ale ze trafilam okazje na uzywany wiec (implast volant)....
..V-CROSS/KOLEKCJA 2008.BEZPOS.Z FABRYKI (326294996) - Aukcje internetowe Allegro
Kolory sa rozne i jak w Bolderze implastu.Tu pokazuje przykladowy kolor ktory mi sie podoba a moze byc tez ten wozek na 4 kolach.
3.jpg
68285d1203775571-wozki-zzzzzz.jpg

68284d1203775495-wozki-zzz.jpg

68281d1203775474-wozki-z.jpg

68283d1203775495-wozki-zz.jpg
 
reklama
Do góry