reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

Cześć, moja dzidzia ma urodzić się w połowie listopada. Zastanawiam się teraz nad wyborem wózka. Czy opłaca się kupować dwufunkcyjny? Myślałam o Deltim Premier albo Focus. Biorąc pod uwagę ich wyposażenie, cenowo wypadają dość korzystnie. Na co zwrócić uwagę przy wyborze wózka biorąc pod uwagę porę roku no i kiedy dziecko można już przełożyć do spacerówki. Czy jest szansa, że ten wózek wystarczy mi na drugą zimę, czy będziemy musieli kupić nowy?
Z góry Dzięki za pomoc!
 
reklama
Cześć, moja dzidzia ma urodzić się w połowie listopada. Zastanawiam się teraz nad wyborem wózka. Czy opłaca się kupować dwufunkcyjny? Myślałam o Deltim Premier albo Focus. Biorąc pod uwagę ich wyposażenie, cenowo wypadają dość korzystnie. Na co zwrócić uwagę przy wyborze wózka biorąc pod uwagę porę roku no i kiedy dziecko można już przełożyć do spacerówki. Czy jest szansa, że ten wózek wystarczy mi na drugą zimę, czy będziemy musieli kupić nowy?
Z góry Dzięki za pomoc!
 
asiaw77 - my na początku szukania wózków mieliśmy kupić właśnie Deltim Focus. I fajny sklep z wózkami, gdzie jest on w sprzedaży (i Roan, bo to była nasza druga opcja) znajduje się w W-wie, AL.Solidarności 78, za kinem Femina jakieś 100 m, za kinem Femina idąc w stronę Pl. Bankowego. A i znalazłam ich wizytówkę, mają stronę www.wozki.sklep.pl
 
ja mam trójfunkcyjny z ARO jest ciężki jak cholera a prowadzi się go jak ciężarówke....drugi raz bym na pewno tego wózka nie kupila...jedyny plus to to że spacerówkataka ciężka na dużych kołach zimą dla wiekszych dzieci lepiej prowadzi sie po sniegu i ciapie niż wózki z małymi kołami. Siostra kupila duzo tańszy i leciutki wózek więc opinie że im lżejszy tym droższy nie zawsze się sprawdza. Teraz mam kłopot jak tego klocka znieść z 4 piętra a nie mam windy :-[
 
hej babeczki, poradźcie wózeczek spacerowy, w miarę lekki, ale taki, żeby go rozłożyć na płasko i malutka dzidzia będzie mogła w nim spać. nie chce gondoli tylko spacerówkę, ale taką żeby od urodzenia wozić w niej dzieciątko. najlepiej z przykryciem na nóżki, jak będzie zimno itd.
wiecie o takim cudzie?
 
Co do wozów 3-funkcyjnych, to nawet calkiem niezly jest X-LANDER X-1 zalety: dobra amortyzacja, duze pompowene kola, szybko i lekko sie sklada, wygodna gondola, spacerówka tez niezla dla siedzacych dzieci......wady: troche wazy, nie ma przekladanej raczki a spacerówki nie da sie zupelnie polozyc.  ;D
x10kf.jpg
 
Efunia jeżeli chodzi o wózek spacerowy ktory rozkłada sie na płasko to jest Graco Quatro Deluxe, ma już w zestawię wkładke dla noworodka, jest podobno bardzo dobrze amortyzowany. Wazy około 12 kg. Na allegro można kupić nowy w bardzo fajnej cenie, ceny są różne w zależności od koloru, najtaniej chyba 790 zł. Jeżeli jesteś z warszawy to mozesz pojechac i kupic tam osobiście, bo to jest normalny sklep.Moja koleżanka tam kupowała. W Gdańsku w sklepie widziałam najtaniej za 999zł. Opinie o wózku są różne, ale moja znajoma jest bardzo zadowolona. Ja też o mało się na niego nie skusiłam ale kupiłam w końcu peg perego atlantico.Zdecydowało to, ze jest lżejszy.Pozdrawiam.
 
No nie są to tanie wózki. Obejrzyj sobie jeszcze wózki na stronie http://www.arti.pl , tam jest wózek travel lux, te są zdecydowanie tańsze bo kosztują około 470 zł. Ostatnio je ogladałam w sklepie i niestety jakoś mnie nie zachwyciły jakością wykonania, ale musiałabyś obejrzeć i sama się przekonać. Pozdrawiam.
 
reklama
odpowiadam - Focus mieścił śię świedtnie so Skody Felicii - gdzie gaz jeszcze był w bagażniku - a do mniejszych też się mieści gdyż zawsze można kółka odpiąć, a gondola składa się na płasko;D
w wersji spacerowj też zajmuje mało miejsca - ja się przyznam.. mam lekką spacerowkę - parasolkę baby dreamsa, ale używam jej tylko i wyłącznie jak mam w daleką podróż autobusem jeździć - żeby mi było łatwiej miejsce w zatłoczonym autobusie znaleźć. Na codzień używam dalej Deltima Focusa w wersji spacerowej - każdą dziurę przejedzie kosz ma duży , torbę super.
wzek5vn.jpg
 
Do góry