reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

Dawidowa - jak na razie jesteśmy za El-Jotem, ale nie za CAPRI, ale za CARMENN AIR. 2 kilo wiecej, ale ja chyba musze miec z bujaniem ;D A tak naprawde co kupimy - to zobaczy sie. Juz tyle razy zmienialam zdanie, że przestalam ufac dotychczasowym wyborom, hi hi
Myslicie ze mozna jakos odczepic metalowy kosz na zakupy w wozku i zainstalowac taki z materialu? To chyba zmniejszy wagę wózka, prawda?
 
reklama
Gazelaczku, myslę, że jesli maz ma smykalke do majsterkowania to wszytsko bedzie potrafił zrobic. Taki materiałowy musi byc tylko o wiele wyżej - ale to wystaczy zaczepy zamontowac.
 
Dziewczyny jakie znacie opinie o wózkach Emmaljunga?
Znalazłam Emmaljunga Smart szerokość 58,5 cm więc powienien się zmieścić to tej chol... windy. Wygląda na bardzo solidny.
Pozdrawiam i czekam z niecierpliwościa, trwa promocja i muszę się zmieścić w czasie.
 
Anikawi o dwóch markach wózków słyszalam same dobre opinie: Emaljunga i Peg Perego. Wybralismy peg perego - ze wzgledu na wagę (8,9kg). W sobote maz jedzie po niego do Wawy.
 
Anikawi ja tez zdecydowałam sie na emmaljungę i właśnie na smarta. Jest to zdecydowanie jeden z najlepszych wózków dostępnych na rynku. Mamy czs do października, ale juz teraz wiem, ze zdania nie zmienę. Zależy mi na dobrze osłoniętej gondoli i solidnym podwoziu. O tych wózkach słyszałam same dobre opinie, nawet w sklepach potwierdzają, ze z tymi wózkami jest najmniej problemów - usterek, reklamacji. Na pewno tez wytrzyma i posłuży następnemu dziecku, takze jest to zakpu z 'prespektywą' ;D

Pozdrawiam
Proponuję tez skontaktować sie moze z hurtownią w Skarszewach (pomorskie) to jest jedyny dystrybutor na Polske - moze mają jakieś promocje, czy możliwośc wyboru koloru. Podaję ich stronę: http://www.itc-gdansk.com.pl/index.php?lang=pl&action=prams
 
Kamila pisze:
Dziewczyny , a co powiecie o wózkach firmy Roan - zastanawiam się nad modelem Marita albo Kortina, chciałabym go używać tylko jako głębikiego wózka bo wydaje mi się, że spacerówka jest raczej kiepska. Czy ktoś ma jakieś informacje na ten temat? A może lepszy jest Deltim Focus? Pozdrawiam Kamila.

Ja używałam Deltima Focusa ponad rok i byłam bardzo zadowolona. Bardzo dobrze sie prowadzi po dziurawych polskich chodnikach, Bardzo wygodny dla dziecka, zarówno gondola jak i spacerówka.
Moja koleżanka mieszka na parterze i miała Roana, ale nie była zadowolona głownie ze względu na to że jest ciężki

Pozdrawiam
Aga
 
Aga 305 - dzięki za informacje, to tylko upewnia mnie w przekonaniu, że wybór Deltima Focusa jest trafiony. Rzeczywiście mysleliśmy o Roanie, ale głównie ze względu na za dużą wagę zrezygnowaliśmy.Kupujemy na 100% tego Focusa. Pozdrawiam. Kamila
 
Gazelaczku,a kiedy macie zamiar kupić brykę?Bo mi już dużo czasu nie zostało i już nie wiem co kupic!U mnie w tym sklepie ciągle mnie zbywają,ale ja już coś powątpiewam czy sprowadzą te El- joty!A czy widziałaś może Matrix?Bo mnie się on najbardziej podoba,gdyby u was był i mogłabyś mi zdać relacje,czy jest fajny,to może jednak zdecydowałabym się zamówić go przez internet.W końcu cenę ma dobrą i jest lekki i ładny.Z opisu spelnia wszystkie moje oczekiwania.Z Roanem jakoś mi przeszło własnie głównie ze względu na jego wage :( I oprócz tego El- jota nie moge nic fajnego dla siebe znaleźć!!!

A czy ktos zna Alu- Sprinta?
 
Niestety, ale nie spiesze sie z zakupem wozka, gdyz remont przede mna i nie chce zakurzyc tapicerki. W ogole widzialam dwa El-Joty - na pewno Carmenn i jakis inny. Moze Matriksa, a moze nie - przykro mi ale nie pamietam. Ale gdy oglądalam El-Jot, to one jakos szczegolnie sie nie roznia. To calkiem fajne wozki, ladnie wykonane, moze nie takie bajeranckie jak np. Bebe Confort czy inne drogie, ktore jednak pod względem estetyki sa wg mnie fajniejsze. Ale El-Joty w mojej ocenie byly przyzwoite [uwierz mi, jestem dość wybredna], ponadto spelnialy wszystkie kryteria funkcjonalnosci jakie sobie wyznaczylam. No i jest tani. Gondolka to sluzy na krociotko, nie stac mnie na to zeby inwestowac w ten typ wozka.. Wole wydac kaskę na spacerowke.
Acha, na forum Gazeta.pl czytalam opinie i dziewczyny bardzo chwalily sobie te wozki. Glownie pamietam wypowiedzi o Carmenn. Cos w tym musi byc ;) :)
 
reklama
A możesz mi dać linka do tego forum,bo jakoś mi cięzko znaleźć jakiekolwiek opinie o El jocie?
 
Do góry