reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

reklama
Clematis - ja jestem zdecydowana na ten wózek, jest fajny, lekki i nowoczesny, jutro ide go zarezerwowac, mam jeszcze tylko dylemat co do koloru czerwony czy piaskowy.
 
Mój mąż kupił super wózek- Adbor Ring 1, sam wybierał i wybrał naprawdę ładny: bordowo- kremowy. Byłam zachwycona jak mi go przywieźli z teściem. Z godzinę przy nim majstrowałam, na szczęście nic nie popsułam ;) Jest niedrogi w porównaniu z innymi wózkami, bo nas kosztował 500 zł,a moim zdaniem jakością nie odbiega dużo od tych drogich...chociaż zobaczymy jak się "w praniu" sprawdzi. Wózek jest wielofunkcyjny: gondolka, spacerówka i nosidełko do tego folia przeciwdeszczowa i moskitierka chowane w budce, pokrowiec na nóżki, okienko i wentylacja w budce (można je zakryć oczywiście), materiałowy koszyk na zakupy pod gondolką, mała kieszonka pod budką( tak w sam raz na butelke np.) no i poreczna torba zapinana na rączce wózka. W opcji spacerowej pasy i dość duży zakres regulacji oparcia. Rączkę przekłada się lekko, daszek cichutki, duże koła. Wózek jest na skórzanych paskach, przód- tył nie buja się zbyt dobrze, ale za to na boczki :) Jedyną wadą jest jego waga bo waży 16 kilo. Nie wiem jak sobie poradzę z targaniem tego na 3 piętro, nie mogę przecież liczyć że mąż mi zawsze wniesie i zniesie wózek (a szkoda, bo dla niego taki wózek to piórko), w końcu pracuje. Co prawda mamy wózkarnie,ale bałabym się tam wózka zostawiać, niedawno innym lokatorom rowery stamtąd ukradli. No ale może nie bedzie tak źle  ;D
 
Liriel, firma Adbor jest jedyną, która produkuje wózki 58 cm szerokości, czyli takie, które zmieszczą nam się do windy. Mi osobiście bardziej podobał sie Ring Max, ma wiecej funkcji itp. ale też i waży jeszcze troszkę wiecej bo 19,5 kg. Bardzo jestem ciekawa jak Ci się będzie sprawdzał w tzw. "praniu". Ja mam jeszcze troszkę czasu na zakup i bardzo bym Ci była wdzięczna za opinie.
Mój GG 331551 lub tu na babyboomie. Z góry dziękuje i pozdrawiam.
 
Cześć mamusie. Dla starszego synka kupiliśmy Graco Coach&Rider. Był ładny, zgrabny i w ogle nam sie spodobał, ale niestety okazał się bardzo niefunkcjonalny! Nie był amortyzowany (kółka miały całkiem sztywne zawieszenie) przez co nie było nawet mowy o bujaniu bobasa. Na spacerach też nie sprawdził się - na dołkach mały aż podskakiwał !!! Nie polecam go nikomu tym bardziej że kosztował 1100 zł.
 
Phantas, dzieki za link. Na allegro widziałam aukcje, ale szukam nie gracco a peg - perego któwy jest własnie w sklepach warszawskich - w jakims co ma tez stronę internetową i tak namierzam który to. Pozdrawiam.
 
Gazelaczku jak tam z twoim wyborem??Bierzesz El- jota?

Ja niestety nie mogę sie doczekac żeby jakikolwiek zobaczyć,bo w tym sklepie co mają byc ciągle mnie zbywają,że w przyszłym tygodniu bedą...Ja bym chciała Matrix,ale tak w ciemno zamówić ze sklepu internetowego- hmmm trochę się obawiam.
 
Dawidowa to tak jak ja. W sobote wysyłam męża do Warszawy (ja nie dam rady dojechac :-[) żeby "wymacal" ten co chcemy kupic.
 
reklama
Phantas
To nie do końca prawda co piszesz o graco quattro tour, on też ma przekładaną budkę,a co do amortyzatorów to dokładnie się im nie przyjrzałam więc może tutaj masz rację.
Fakt że udało ci się znależć deluxa za niezłą cenę,gratulacje.
Ja w sobotę kupiłam quattro toura za 650zł i jestem zadowolona.
 
Do góry