reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

A my znaleźliśmy wózek, który zmieści się do tej naszej "wielgachnej" windy.
Sprawdziliśmy większość wózków zagranicznych ale widać tam nie mają takich problemów bo większość jest od 60 w górę, za to polska firma ADBOR zna nasze polskie realia i wyprodukowali wózek który wchodzi do wszystkich wind i jest naprawdę fajny, mankament ma, oczywiście - jakże mogło by być inaczej, jest strasznie ciężki - 19,5 kg, więc nie polecam tym z 4 piętrowców bez wind ;).
Dla zainteresowanych www.adbor.pl wózek Ring Max

decyzja jeszcze nie zapadła, więc jak będziecie miały jakieś propozycje to ja bardzo chętnie :D
pozdrawiam
 
reklama
Witam,
Tak czytam i czytam, jezdze, ogladam i nijak mi sie nie rozjasnia jaki wozek bylby najlepszy :) Pociesza mnie jedynie mysl, ze problem ten nie jest tylko mój.
Czy ktoras z Was ogladała/rozwazala wózek Quinny Speedi SX? Jezeli tak, to co o nim sądzicie?
pozdrawiam cieplo.
 
Madzikk29-zgadza sie jest też Quatro Tour,ale poza brakiem zegarka (który jest wg mnie totalną przesadą...  ::)) rózni się też tym,że ma plastikowe koła (w Deluxe są gumowane)  i Deluxe ma dodatkową amortyzację. I jako dodatkowe wyposażenie jest też nosidełko dla noworodka (choć uważam,ze o tej porze roku nie jest niezbedne...) Ja też chciałam kupić Quatro Tour (właśnie ze względów finansowych),ale sprzedawca przekonał mojego męża i namówił go na model Deluxe a ja nie oponowałam  :p
Pozdrawiam
Dasia
 
Dasiu
co do tego wkładu dla noworodka to nawet o tej porze roku jest według mnie niezbędny bo to jest dodatkowe usztywnienie dla malucha. Mnie sprzedawca powiedział to samo co Madzikk, że różni się właśnie tylko tymi dwoma szczegółami. Jutro jedę na zakupy to się już dowiem na 100%. A jeśli chodzi o fotelik to nie kupię graco bo jest za drogi, zresztą chcę kupić używany, myślę o deltimie albo chicco.
 
Dziewczyny już właściwie to nie wiem jaki kupić wózek,mam mętlik w głowie.
A sprzedawcy też różne rzeczy mówią aby tylko sprzedać jak najdroższy model.
Oglądałam ostatnio wózki Baby dreams (polskie) bardzo ładne kolorki i tanie ok.450 zł z przekładaną rączką,regulowanym podnóżkiem i oparciem,waży 11kg,można go zobaczyć na www.babydreams.com.pl
Co Wy o nim sądzicie?
BO sprzedawca bardzo go zachwalił,ale jak poszłam do innego sklepu gdzie nie mieli tej firmy to mi kategorycznie odradzili że się źle prowadzi .

 
Hej Madzikk,

Ja wczesniej interesowalam się Babydreams. Bardzo mi i mężowi podobaly sie te wozki. Są calkiem zgrabne i wyglądają dosc przyzwoicie. Cena tez korzystna. Ale to na razie opcja na spacerowke dla nas, jesli nie będzie nas stac gdzies tak za rok na PegPerego. Bo jednak PegPerego wygląda solidniej. Ale tez kosztuje.

A czy są jakieś lekkie wózki gondolki babydreams? Bo wlasciwie nie szukalam gondolek z tej firmy.
 
Madzik cos w tym musi byc, moja kol. ma wózek tej firmy i własnie nie jest zadowolona z prowadzenia - ucieka jej w prawo. Nawet do reklamacji oddawała, niby cos tam poprawili ale nie bardzo.

Gazelaczku my chyba zostaniemy przy peg perego. Własnie tak jak mowisz, jest b. solidny no i lekki.
 
Madzik ja rozważałam kupno wózka Babydreams,ale słyszałam,ze są problemy z reklamacjami,bo właściciele się popśtykali i ucierpiała na tym firma. Nie sprawdzałam tej wiadomości,wiem o tym tylko z jednego źródła.

Phantas-jest mnóstwo drozszych fotelików np.foteliki Maxi-Cosi są droższe od Graco,a ja 439 zapłaciłam za kpl fotelik+baza do auta. A dziwię sie,ze chcesz kupić fotelik używany-przecież nie wiadomo czy brał udział w jakimś wypadku,albo ostrym hamowaniu-a to odbija się na bezpieczeństwie,które ma zapewnić. Jakbym miała wybierać to prędzej zdecydowałabym się na uzywany wózek.
My bardzo duzo jeździmy i bezpieczeństwo dzieciaków w aucie jest dla nas ważne. Bo co z tego,że ty jedziesz ostroznie,jak jakiś kretn usiadzie za kierownicą i bedzie wyprzedzał na trzeciego??? Może mamy takie podejście, bo każde z nas przeżyło wypadek,gdzie nie było naszej wny. Nie wspominam o "dziwnych" sytuacjach na trasach...

Pozdrawiam
Dasia
 
Dowiadywałam się o różnice pomiędzy GRACO quattro deluxe a quattro tour,oczywiśvie oprócz tych widocznych bajerów czyli zegarka i termometru różnią się jeszcze wkładem dla noworodka i kołami.
W deluxie są koła gumowane a w tym drugim plastikowe,natomiast amortyzacja jest ta sama.
A co do nosidełka dla noworodka to można dokupić ale nie z Graco ale z innej firmy i też pasuje i kosztuje ok.60 zł.
Ja się chyba zdecyduję na quattro tour i dokupię nosidełko z innej firmy,znalazłam kolory tych wózków jeszcze ze starej kolekcji 2004 (seesheel)-granatowy na zewnątrz a w środku w jasnoniebieską kratkę,śliczny dla mojego Maciusia!
Mam nadzieję że te plastikowe kółka będą się dobrze sprawowały i nie psuły.

 
reklama
Madzik
amortyzacja nie jest ta sama, sama porównaj oba wózki, tour ma tylko amoryzację na przód a deluxe na wszystko, a i jeszcze deluxe ma przekładana budkę, czego nie ma tour. Ja dzisiaj kupiłam nowy deluxe za 789 zł, więc w cenie touru, specjalnie pojechałam po niego do warszawy, ale sklep ten sprzedaje również wysyłkowo i za 3 dni masz wózek.
 
Do góry