reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

Hania_ ten tako laret fajnie wygląda podoba mi się, tylko na tych fotkach są rożne rodzaje (pompowane koła i nie), o których Ty myślisz? Ja nie znam tego wózka kompltenie ale na zdjęciu bardzo mi się podoba:) Tylko ja oczywiście stawiałabym na pewno na koła pompowane.
Nie martw się ja też jeszcze wózka nie kupiłam , ale mam już 2 upatrzone modele. Pierwszy to holenderska firma firstwheels city elite, a drugi to zestaw z fotelikiem Knorr baby Alpiron. Zastanawiam się nad nimi dwoma, ten knorr ma fotelik od razu więc już nie wiem. Ogólnie musiałam powiększyć swój budżet przeznaczony na wózek bo ten, który sobie zaplanowałam okazał się za mały;/
Pielgrzym - musiałam w takim razie pomylić ten Tutek z czymś innym, ale czytałam gdzieś ostatnio o jakimś odpowiedniku x-landera, ale w takim razie nie wiem jaki to dokładnie był;/
 
reklama
Możliwe, ze ktoś go porównał do X-landera, ale moim zdaniem aż tak bardzo podobne nie są :) Co do Tako Laret to występuje on na kołach pompowanych, nie spotkałem sie z piankowymi i jestem prawie w stu procentach pewny, że takich nie ma :) Sam wózek bardzo fajnie wykonany, obszycia przyjemne w dotyku i dla dziecka zapewne też, widać że nie chińszczyzna :) spacerówka montowana w dwie strony, w zestawie między innymi torba no i szeroki wybór kolorów, jedynym minusem chyba jest ciężar, bo wózek waży spokojnie ponad 15 kg. Tako Laret to wózek, którym spokojnie można pojechać w każdy teren, na pewno sobie poradzi :0 a dzięki skrętnym kołom wygodnie też można poruszać sie w mniejszych pomieszczeniach, a także w mieście :) No i co najważniejsze, praktycznie bezawaryjny.

Pzdr
 
Pielgrzym dzięki za rady:)

Hania_ wybrałaś już coś? Zdecydowałaś się na jakiś wózek?

Ja chyba kupię ten knorr baby bo mężowi się najbardziej ten podoba, tylko jedyny minus to te, że nie mogę tego wózka obejrzeć na żywo, tylko w necie, ale mam nadzieję, że będzie taki jak powinien być:) Wy nie macie żadnej opinii na temat tego wózka?
 
My z mężem zdecydowaliśmy się na Grander Alu firmy Tutek
GRANDER ALU



Podobno polski producent. Mnie podobał się inny model, ale mąż namówił mnie w końcu na ten. Sprzedawca w sklepie oczywiście mocno zachwalał, zobaczymy jak się sprawdzi
wink2.gif
Dodam jeszcze że był stosunkowo tani, bo cały komplet kosztował 1470zł
 
Witam serdecznie , ostatecznie zdecydowałam się na bebetto luca z fotelikiem maxi cosi, podaję link do wózka:
https://www.google.pl/search?q=bebe...-darmowa-wysylka-firma-kurierska.html;600;600

to,co mnie przekonało do zakupu:
+ ładny wygląd,kobiecy,duży wybór kolorów, także stelaża
+ łatwość montażu gondoli i spacerówki- działa na klik klik ,nawet teraz testując go z brzuszkiem poradziłam sobie
+przystępna cena po rabacie
+pompowane wszystkie 4 koła
+serwis i otrzymanie zastępczego wózka na czas naprawy
+duża gondola 80 cm
+ bardzo fajne amortyzatory i składanie:-D mam nadzieję, że nie zawiodę się użytkowaniem :-)
 
Witam :) To mój pierwszy post i bardzo się starałam, aby znalazł się gdzie powinien ;) Powoli zastanawiam się nad wyborem wózka i... zwariować można, nie mam pojęcia :D Biorę pod uwagę: roan marita WÓZEK ROAN MARITA 3W1+TORBA+FOLIA KURIER GRATIS !! (3065046722) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. lub arte alu wózek ARTE ALU LIMITED 3W1 aluminiowy super lekki (3052792008) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Prosiłabym bardziej doświadczone mamy o podpowiedź, z góry dzięki
 
Dla mnie wózki Chicco są naprawdę super i pod względem jakości i koloru. Miałam dla starszaka swojego czasu Chicco Enjoy i naprawdę był fajny, rozkładał się do płąskiego i nawet zimą dawał radę na niezłych zaspach. Miałam marzenie że kolejne dziecko dostanie coś takiego Katalogi Chicco
Bardzo bardzo mi się te wózki podobają, i cena jest zaskakująco przystępna. No ale urodziłam bliźnięta więc szukałam zupełnie czegoś innego ale od siebie uważam że to dobra marka wózków.
 
hej , trochę się wtrące. Moja córka ma rok i w tym czasie miałam już trzy wózki :))
tako captivia
chicco
quinny buzz

powiem szczerze że zostałam przy Quinny Buzz i szybko się go nie pozbęde :)) naprawde polecam ten wózek. Gdybym trafiła na niego od początku bym mu była wierna. jak córka podrośnie to zmienimy na Quinny Zapp.
 
reklama
zastanawiam się nad zakupem wózka dla mojego nienarodzonego jeszcze synusia jestem w tym trochę zielona bo to moje pierwsze dziecko. Ma się urodzić w październiku tak więc mam jeszcze trochę czasu ale chciałabym poznać waszą opinie na temat wózków:
-mutsy 4 rider
-Maxi Cosi Mura
-musty evo
-X-LANDER xq
-Mutsy Urban Rider
-Bebetto Solaris
Zalezy mi na tym żeby miał pompowane koła, była możliwość montowania fotelika, miał dobrą amortyzację, sprawdzał się w terenie, był zwrotny, w miare przestronną gondole, łatwo się składał do niewielkich rozmiarów.
Proszę pomóżcie
 
Do góry