reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

reklama
Mimo, że jastem posiadaczem wózka od niedawna mogę polecić wózek Milano z firmy Mikado. Otzrymałem ten wózek od znajomych odziedziczony po ich dziecku. Wózek jast sprawny i niezniszcony. Stosunek ceny do jakości wydaje mi się zrównoważony a obsługa za strony producenta (potrzebne mi były drobne części zamienne-otrzymałem je gratis) rewelacyjna.
 
Dziewczyny szukam dobrej sprawdzonej spacerówki do ceny 600zł co mnie najbardziej inetersuje regulacja raczki poniewaz mam wysokiego meza 190cm i chce zeby dla niego tez była wygoda,kolezanka mi dala uzywanego ABC Design sprint niestety jak dla mnie nie powala klekocze stuka wszytko plastikowe a co jest najsmieszeniejsze ze nie mozna zdjac tapicerki i uprac gdzie dla mnie to tez jest wazneCzemu Maclareny sa takie drogiemnie sie kompletnie nie podobaja czy naprawde sa takie świetne?
 
A może któraś z Was ma wózek peg perego book plus completo modular ?? Chodzi mi o to jak się go prowadzi, jak zawieszenie itd ? W sklepie, bez obciążenia jeździło się świetnie.
 
reklama
Dziewczyny, a wiecie coś może na temat tego nowego wózka Evo Graco? :) Bo jestem w 8 miesiącu i niedługo rodzę, a czytałam o nim na necie i wstępnie bardzo mi się spodobał - oczywiście nie muszę wspominać o tym, że wózka dalej nie mam. :p

Mamy Evo od 2 tygodni, bo 2 tygodnie temu urodziła się nasza córeczka. :) Co nieco już wypróbowaliśmy i: wózek się łatwo i szybko składa, przekładane siedzisko jest super, ma spory kosz na zakupy, oparcie rozkłada się na płasko, bo już w sklepie sprawdzałam :D. :) Ja jestem zadowolona z zakupu bardzo.

No brzmi fajnie, fajnie. :) Szczególnie podoba mi się ta możliwość rozłożenia na płasko. Ktoś może jeszcze posiada ten wózeczek? :)

Cześć dziewczyny!

Podpinam się pod te pytanka: czy któraś z Was ma ten wózeczek GRACO EVO?
Jak się nim jeździ po polskich chodnikach? Macie problem z upakowaniem go do auta?
 
Do góry