reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

Dziewczyny a może mi poradzice w sprawie wózka, bo my jeszcze nie mamy. Dziś zrobiliśmy rundę po sklepach i takie dwa wpadły nam w oko:
3w1 GRANDER ALU TUTEK + RECARO YOUNG PROFI PLUS (2562018952) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
TAMBERO TUTEK 3W1 ZOBACZ JAKOŚĆ+GRATIS+WYSYŁKA (2560385600) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Jakbyście coś wiedziały na ich temat to bardzo proszę o opinie, bo w sumie myślałam o wózku Tako Laret ale jak obejrzałam te dwa, to już sama nie wiem. Mam mętlik dlatego bardzo proszę o wszelkie opinie.
 
reklama
Dziewczyny, a wiecie coś może na temat tego nowego wózka Evo Graco? :) Bo jestem w 8 miesiącu i niedługo rodzę, a czytałam o nim na necie i wstępnie bardzo mi się spodobał - oczywiście nie muszę wspominać o tym, że wózka dalej nie mam. :p
 
Mamy Evo od 2 tygodni, bo 2 tygodnie temu urodziła się nasza córeczka. :) Co nieco już wypróbowaliśmy i: wózek się łatwo i szybko składa, przekładane siedzisko jest super, ma spory kosz na zakupy, oparcie rozkłada się na płasko, bo już w sklepie sprawdzałam :D. :) Ja jestem zadowolona z zakupu bardzo.
 
my już od jakiegoś czasu mieliśmy upatrzony wózek i dziś dokonaliśmy zakupu!:-) bryka czeka na małego Feliksa, który mamy nadzieję przyjdzie do nas terminowo 11/12 października :-) zastanawialiśmy się wstępnie nad X-landerem, ale okazało się, że jest to przereklamowany wózek i zainwestowaliśmy w polskiej produkcji JEDO FYN - ma o wiele większą gondolę (a przecież jesienią i zimą mały spędzi w niej sporo czasu), jest solidniej wykonany (porównywaliśmy oba) i z lepszego materiału (np. w spacerówce x-landera dziecko się ześlizguje, w jedo nie ma szans) i generalnie bardziej nam odpowiada. poza tym 2 koleżanki polecały, z czego jedna w tym samym wózku przewoziła już dwoje swoich dzieci, a wózek po dwójce dalej jest tak samo sprawny jak na początku. mam nadzieję, że i u nas się sprawdzi.:-)
 
no ja niestety nie pomogę. Za to mogę polecić Bebecar - naprawdę bardzo dbory sprzęt, jestem zadowolona z mojego wyboru :)
 
reklama
Do góry