reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

reklama
A co sądzicie dziewczyny o wózkach filrmy POLAK? Zamówiłam już taki wózeczek, Mianowicie NEO BABY SMILE, oglądałam go w sklepie i bardzo mi sie podobał. Ciekawe jak będzie później. Sporo kolorków do wyboru, fajne duże i pompowane koła. Któraś z was ma ten wózeczek?
Pozdrawiam
 
My mamy wozek x-lander XA. Jezdze nim juz prawie dwa lata. Kupiłam go po kosultacjach z kolezankami, bo u nas w okolicy bardzo duzo tych wozkow jezdzi. Na poczatku byla gondolka, moje dziecko jest z sierpnia, jezdzilam nia prawie cala zime. Od temtego roku, jak tylko nasza mala zaczela sie buntowac przeciwko podrozowaniu w pozycji lezacej uzywam spacerowki. Duzą zaleta jest na pewno regulowany podnozek, no i kola. Jezdze tym wozkiem po naszych polskich drogach i odpukac jeszcze nie bylo takiego chodnika ktory stanął by nam na drodze ;-) Wozek jest stabilny, no i jak jadziemy gdzies w teren to przynajmnie nie mam wrazenia ze sie zaraz rozpadnie ;-D Polecam osoba ktore duzo jezdza.
 
hej, ja mam x-landera xa - kupiłam używany na Allegro i ogólnie polecam, choć gdybym kupowała po raz drugi i miała trochę więcej grosza kupiłabym bez wątpienia teutonię cosmo - uważam że to chyba najlepszy wózek jaki jest, ale nawet używany kosztuje nie mało niestety... :-(

co mnie wkurza w x-landerze? przede wszystkim brak odwracanego siedziska, siedziska nie da się rozłożyć ani całkiem na płasko ani na całkiem siedząco, buda tylko z tyłu podczepiona do siedziska, po bokach nie - chyba doczepię napy lub rzepy, żeby nie podwiewało dziecka, i szeroki rozstaw tylnich kół - muszę je za każdym razem zdejmować do włożenia go do bagażnika golfa III; zalety? rewelacyjna jakość materiałów - ja mam rocznik 2008 a wygląda jak nowy, wysoki komfort w prowadzeniu nawet po super nierównym terenie, zwrotny, świetna amortyzacja, wygodne szerokie siedzisko.. więcej w mojej opinii na ceneo ;p

teraz szukam wózka parasolki i totalnie nie wiem co kupić.. kupiłam bebe confort loola ale sprzedaję, bo jak dla mnie za duża jest, szukam wózka jak najlżejszego i najmniej zajmującego miejsca (do miasta, sklepu, w podróż), ale z rozkładanym siedziskiem na płask, wykonanego z porządnego materiału, z amortyzacją, nie za dużymi kołami i żeby go nie telepało na kostce brukowej czy innym mniej równym terenie, pomóżcie.. wypatrzyłam do tej pory na Allegro takie wózki
Spacerowka JOKER wózek Parasolka Milly Mally Wys13 (1512146781) - Aukcje internetowe Allegro
WOZEK SPACEROWY DELTIM DELTI LIV 2010 6xKOL 7,2kg! (1507163391) - Aukcje internetowe Allegro
Spacerówka MAMU renomowanej firmy Mamas&Papas (1515868269) - Aukcje internetowe Allegro
Spacerówka Mamas & Papas/Peg Perego OLLIE (1488628659) - Aukcje internetowe Allegro
WÓZEK EASY GO LOOP +GRATIS+WYS.0ZŁ_SKLEP_BC_ (1525754432) - Aukcje internetowe Allegro
jednak nie widziałam tych wózków na żywo i nie bardzo mam możliwość zobaczyć... czy możecie mi coś polecić?

Ja też mam własnie tego x-landera. Moge potwierdzic wszystkie zalety ;-) siedzisko jest jak dla mnie mega szerokie, porownywalam z innym wozkami, np. z coneco i x-lander rzeczywiscie jest najszerszy. Nie wiem jaki to jest golf III, bo jezeli chodzi o samochody to jest to ostatnia rzecz o jakiej mam pojecie, moge tylko powiedziec ze do focusa sie miesci ;-) co do amortyzacji, to jezdzac po naszych drogach, moja spiaca corka nie miala problemu czy jedzie po asfalcie, czy po zwirze spala jak zabita, wiec jest ok. X-lander to jest mega mocny wozek, a moja tapicerka jest juz po 3 praniu i wyglada ok.
Jak bym kupowala parasolke, chociaz narazie sie nie zanosi, to chyba tez X-landera.
 
Widze że tu x-landery raczej w cenie ;-) ja szukam opinii, ale o wózku po renowacji. Moja siostra sobie wymarzyła x-landera, zreszta ja po doswiadczeniach z pierwszym wozkiem tez stawiam na cos porzadnego, z tym ze zastanawia sie nad wozkiem po renowacji. Czy któras z Was miala moze do czynienia z takim wozkiem? Chodzi mi zwlaszacza o to jak wyglada, czy wozeke wyglada jak uzywany czy tez nie da sie poznac?

ALbo taki na 3 kołach
Wózek dziecięcy X-T Red - używane wózki dla dzieci X-lander - NextWay.pl

albo na czterech:
Wózek dziecięcy X-A Green- używane wózki po renowacji - NextWay.pl
tylko w tym przypadku kolor jakis inny by pasowal?
Widziałyscie już może jakieś opinie, bo nic nie moge znaleźć?
 
Ja ogólnie słyszałam bardzo dobre opinie o x-landeracha, ale sama kupiłam sobie navingtona cadeta czerwonego ;-) jak dla mnie jest to naprawde dobry wozek, za dosc przyzwoita cene. U nas sprawdził się bardzo, szczególnie fotelik plus rama, ale z gondoli zwłaszcza na dlugich spacerach w pierwszych miesiacach, u nas akurat to byl styczen i luty, tez bylam bardzo zadowolona. Teraz nasz mała przesiada sie do spacerowki i jak narazie nie widze zeby miała z tego powodu jakies problemy ;-) wozek sie bardzo dobrze skłąda, a spacerowke mozna montowac przodem i tyłem. DLa mnie naprawde dobry wozek! ;-)
 
A co sądzicie o wózeczkach x-lander XQ tych z 2010 lub 2011 roku? Czy gondolka w tych wózkach nie jest czasem waszym zdaniem za mała dla dzieciątka, które urodzi się w październiku? Według różnych źródeł ma ona wymiary 74x31 lub 76x35cm. Czy jak opatulę dzieciątko w te wszystkie ciepłe ciuszki, śpiworki itd. to po 3-4 miesiącach nie będzie mu ciasno w tej gondoli? Pasowałoby mi przejeździć w gondoli do końca zimy.
 
Ostatnia edycja:
qlcia ja osobiście uważam że XQ to ie jest dobry wybór ponieważ mają z przodu małe kółka i po większych wybojach będzie trzęsło...po za tymjak się zabłocą też będzie ciężej ujechać...ja ci proponuje model XA :-D
 
reklama
Dla mnie XA odpada ze względu na spacerówkę w jednym kierunku :-(

a chyba, że tak:-) ja tam powiem szczerze, że tow łaśnie zależy od mamusi bo ja no przy pierwszym synku zawsze miałam skierowaną spacerówke tak aby mały widział świat, który go otacza choć istniała opcja kierunku jazdy w strone mamusi...ale każda mamusia inaczej....to twoje pierwsze dziecko wiec jak urodzisz sama zobaczysz jak będzie dla ciebie lepiej :-D
 
Do góry