reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

I tu się z Tobą zgodzę, bo o ile gondola jedo jest fajna i wygodna to juz spacerówka tak naprawde jest tylko przejsciowym dodatkiem
 
reklama
Właśnie jesteśmy na etapie szukania wózka - potrzebny nam na kwiecień w sklepie z wózkami polecono nam dwa
1. V-travel
2. Implast Bolder SD

może macie jakieś doświadczenia z tymi modelami - chętnie czegoś się dowiem od użytkowników
 
Witam
Ja mam Murę Maxi Cosi i jestem zachwycona...
Gondola duża i bardzo wygodna!
Spacerówka... Jest zwrotna, montowana przodem i tyłem, pałąk wyjmowany, świetnie się prowadzi po dziurach- sprawdzia się w lesie na polnnych i miejskich drogach! Nie jest najlżejsza waga ok 15kg, nie składa się jak "parasolka" za to siedzenie i poarcie jest sztywne i stabilnie podtrzymuje kręgosłup:tak: i co istotne spacerówka rozkłada się na płasko!
 
ja tez mam bartatinę jedo i wg mnie gondolka super - mała jeździła do 7 m-ca i mogłaby dłużej, ale spodobała jej się spacerówka.
stelaż, zawieszenie i koła też ok, nie ma drogi nie do przejechania :tak: teraz jak śnieg spadł, mimo małego mrozu nasz wózek jako jedyny śmiga na spacery :-ptrochę musiałam kosz na zakupy przerobić, żeby większe ciężary dźwigał, ale za to sporo można do niego zładować ;-)
Spacerówka juz gorzej, po pierwsze musiałam naciągnąć pasy, żeby wózek nie leciał do przodu, przestałam wozić w torbie ciężkie rzeczy, bo wózek tez leciał w przód... małą ma teraz 19 m-cy i jeszcze w niej jeździmy,ale juz siedzisko ciasne się robi, no ale córka jest dośc duża ;-) na wiosne przesiadamy się do lekkiej spacerówki, tylko musze znaleźć z przekładaną rączką, bo mała musi jechać przodem do mnie, zawsze sobie gadamy ;-)
podsumowując - wózek fajny na 1,5-2 lata, w zależności od wielkości dziecka :tak:

hmm co do wózków uzywanych.... kupiłam małej spacerówkę, niby swietnej firmy, wcale nie za grosze, ale jestem rozczarowana, małej na pewno nie będę w niej wozić , każdy wózek wole pomacać i wypróbować, niz kupowac w ciemno, bo dobrej firmy...
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczyny
W kwietniu przyjdzie na świat nasze maleństwo chyba chłopczyk i chcieliśmy z mężem kupic wózek.Wybór padł na x-landera xt lub bexę b3 bo najbardziej przypadły nam do gustu a cena jest prawie taka sama.Może ktoś miał stycznośc z tymi dwoma wózkami i podpowie który wybrac.
 
Nie widziałam bexy ale Xlander ma dwi wady - duże gabaryty po złożeniu (ni problem,jesli macie duży bagażnik) i ciężar. Ma też sporo zalet- genialni amortyzuje, świetnie jździ po nierównym terenie, kółka obracane, gondola duża. Spacerówka rozkłada się do pozycji pół-leżącej ale mojej córce to wystarczyło. Ogólnie jestem z niego zadowolona. Nic się nie zepsuło.

Możliwe , że będę niedługo sprzedawała cały Xlanderowy zestaw (gondola+spacerówka+fotelik+torba)...
 
reklama
Do góry