reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

Dziewczyny mam pytanie również w kwestii X-landera chodzi mi konkretnie o model XA ten z duzymi kołam i z przodu ze skrętnymi. Chciałabym dowiedzieć się jak te skrętne koła w X-Landerze sprawdzają się na naszych polskich chodnikach ale nie parkowym równym polbruku ale na osiedlowych chodnikach z nierównej i często połatanej płyty?
 
reklama
a i przypomniało mi się jeszcze coś. Jak funkcjonuje w X-landerze osłonka na nóżki w wersji spacerowej. Jak się zakłada i jak się trzyma i czy mieści się w niej dziecko w kocyku i kombinezonie?
 
Niech odezwa sie dziewczyny,które używały wózków quinny speed sx , bebeconfort hight trek, casualplay lub innych wielofunkcyjnych wózków godnych polecenia niemajacych jakiś wad ja potrzebuje dobrego wózka abym nie musiała za rok go wymieniać a opcja trzyfunkcyjnego nawet sie oplaca.Dlatego jesli testowałyscie takowe wózki dajcie znac i prosze o opinie o nich .Najbardziej bym była zadowolona z trzykołówki na pompowanych kolach,zadne tam piankowe!:wściekła/y:
 
Dziewczyny mam pytanie również w kwestii X-landera chodzi mi konkretnie o model XA ten z duzymi kołam i z przodu ze skrętnymi. Chciałabym dowiedzieć się jak te skrętne koła w X-Landerze sprawdzają się na naszych polskich chodnikach ale nie parkowym równym polbruku ale na osiedlowych chodnikach z nierównej i często połatanej płyty?

Mysle ,ze powinnas byc zadowolona - to bardzo dobrze wykonany wozek i na kazda droge ( jedyny mankament to waga - cos ok 13 kg i wielkosc po zlozeniu ) .Kolka zawsze mozesz zablokowac , wowczas jada prosto.Pokrowiec na nozki jest dopinany do tapicerki w okolicach szelek wiec nie zsuwa sie i dobrze chroni maluszka.Wydaje mi sie ,ze w kombinezonie dziecko tez sie tam zmiesci.Ogólnie moge smialo polecic Ci zakup takiej spacerowki , pozdrawiam ;-)
 
Witajcie majowe mamuśki:)
Czytam te posty i już mam taki mętlik że nie wiem który wózek i z jakiej firmy.
Proszę was o pomoc. POtrzebuje wózek wielofunkcyjny(głęboki, spacerowy i siodełko) oczywiście nie na na pasach i bez skrętnych kółek. Wózek ten powinien mieć duże pompowane koła, być stabilny na nasze kochane drogi. Wózka nie musze wnosić ponieważ mieszkam w domku. Poradźcie mi coś:)
 
witam .polecam wozki x -lnder 3 kołowy wygodny ,nie za ciezki ładwy do złozenia sprawdza sie w terenie jedyny mały minusik to kosz mały,doskonale sie bierze ,schnie ,wygodne sedlisko dla dziecka.polecam,odradzam znana wszystkim firme chicco wozki sztywne i nie wygodne w terenie koła do bani
 
reklama
Mysle ,ze powinnas byc zadowolona - to bardzo dobrze wykonany wozek i na kazda droge ( jedyny mankament to waga - cos ok 13 kg i wielkosc po zlozeniu ) .Kolka zawsze mozesz zablokowac , wowczas jada prosto.Pokrowiec na nozki jest dopinany do tapicerki w okolicach szelek wiec nie zsuwa sie i dobrze chroni maluszka.Wydaje mi sie ,ze w kombinezonie dziecko tez sie tam zmiesci.Ogólnie moge smialo polecic Ci zakup takiej spacerowki , pozdrawiam ;-)
Serdeczne dzięki za opinię:-):-)
 
Do góry