reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

reklama
Dziecko mnie zajęło wiec zdążyłam tylko wkleić link [emoji13] Ponoć dotyczy to tylko anex cross z 2017 roku, a potem producent za darmo wymieniał stelaże jak ktoś się zgłosił. Z 2018 niby maja usunięta usterkę. Anex sport są raczej chwalone. Z wyglądu cross mi bardziej odpowiada ale nie wiem czy bym mogła mu zaufać [emoji848]

Mi się spodobał Anex sport zagłębiłam się w temat i nie ma za dobrych opini chyba poszukam czegoś innego;) kurczę co mi się coś spodoba to ma opinie nie ciekawe :D
 
Mam jeszcze pytanie odnoście dwóch wózków zastanawiam się między baby jooger city mini a valco snap 4. Sprzedawca powiedział że valco jest lepszy bo ma podnoszony podnóżek a jogger nie. I tutaj jest moje pytanie czy ten podnóżek jest bardzo istotny? To czy się podnosi czy nie?
 
Mam jeszcze pytanie odnoście dwóch wózków zastanawiam się między baby jooger city mini a valco snap 4. Sprzedawca powiedział że valco jest lepszy bo ma podnoszony podnóżek a jogger nie. I tutaj jest moje pytanie czy ten podnóżek jest bardzo istotny? To czy się podnosi czy nie?
Teraz ma być ponoć w baby jogger podnoszony podnozek, ale to w najnowszej wersji, która ma być w tym roku. Jest to istotne jak chodzi o mniejsze dzieci bo wygodniej jest spać z nóżkami w tym samym poziomie a nie na dole [emoji6] ja np mam baby jogger bez podnoszonego podnozka ale mój syn ma prawie dwa lata i rzadko już śpi w wózku, jednak gdyby była opcja podnoszenia to bym do teraz mu podnosiła [emoji6]
 
Ja kupiłam dla córki na początku wózek x-lander x-pulse i powiem, ze byłam średnio zadowolona.
Po roku sprzedałam i kupiłam bebetto nico spacerówkę i jestem strasznie zadowolona.
Teraz tylko dokupię gondole, choć marzy mi się ten bugaboo. [emoji849]
 
A co sądzicie o Roan Bass Soft? Bardzo mi się spodobał w sklepie. Ciężar mnie nie przeraża, bo mieszkamy na parterze, mąż zawsze w domu, więc te 5 schodów mi pomoże wnieść. A wydaje się sam się prowadzić. Spory koszyk, moskitiera w budce gondoli. Jedyne co mnie trochę nie przekonuje, to to, że kolor, który sobie upatrzyłam jest w eko skórze. Na zimę do spacerowki spoko, bo wystarczy przetrzeć i nie ma plam z błota, ale na lato jakoś źle mi się na to patrzy.
 
Mam Roan Bass Soft, poza ciężarem jest ok. Bardzo dobrze amortyzowany, żadne leśne bezdroża mu nie straszne, wjedzie wszędzie. Gondola bardzo duża. Jeśli nie będziesz musiała go kilka razy dziennie wkładać i wyjmować z bagażnika ani nosić po schodach to polecam :)
 
Mam Roan Bass Soft, poza ciężarem jest ok. Bardzo dobrze amortyzowany, żadne leśne bezdroża mu nie straszne, wjedzie wszędzie. Gondola bardzo duża. Jeśli nie będziesz musiała go kilka razy dziennie wkładać i wyjmować z bagażnika ani nosić po schodach to polecam :)

Super, skoro masz i się nie skarżysz, to chyba dobrze wróży ;) A jakie masz obicie, tzn kolor. A spacerówka?
 
reklama
Super, skoro masz i się nie skarżysz, to chyba dobrze wróży ;) A jakie masz obicie, tzn kolor. A spacerówka?

Mam szary na czarnej ramie. Chyba cognac czy jakoś tak się nazywa ten kolor. My ogólnie mało wózkowi, ze spacerówki korzystałam 4-5ms i kupiłam Snapa. Ale u mnie waga i ilość miejsca zajmowanego w bagażniku były głównym kryterium. Ale spacerówka jest dość przestronna, raczej wygodna.
 
Do góry