reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózki-zmiany wózkowe co mam i co planujemy kupić

w sklepach internetowych pisza , ze jest najnowasza gondolka, ale ja wiem ze to stara, nowe gondolki w srodku wylozone sa takim materialem z logo x-landera, a te stare takim szarym a i na przykryciu gondolki jest znaczek x-landera i maja jeszcze taka jakby mala torebeczke z przedu, ale co do tego nie jestem pewna. Ale wiem, ze te stare sa mniuejsze od tych nowych gondolek
ale weszlam teraz na strone x-landera i od lutego maja wejsc jakies limitowane kolekcje! ciekawe jak beda wygladac, pamietacie ta ostatnia limitowana kolekcje taka czerwona ferrari, fajna byla
Tez widziałam tą informację... myślałam że beda jakies zdjecia ale na razie nic nie ma...
 
reklama
a to jest ta stara limitowana kolekcja super byla!
 

Załączniki

  • 4d99ac3ec89423c8c7a9dd1bbbf33924500x500.jpg
    4d99ac3ec89423c8c7a9dd1bbbf33924500x500.jpg
    46,5 KB · Wyświetleń: 53
a ja jako ze nie moge sie zdecydowac na wozek i jak juz znajduje jakis co mi do gustu przypadnie to jest on dotepny tylko w innym miescie, wiec wypisze wszytsko co wozek miec musi dla mnie i bede zwiedzac wrocławskie sklepy moze cos sie znajdzie:-)
A moz wy znacie jakis dobry tani sklep we wro z art dzieciecymi??? ja slyszlam o ascot, baby maxx i hurtowni bajka - bylam tylko w ascot na razie
wiesz co bardzo duzo wozkow na allegro jest wystawionych właśnie z wrocławia takze przejzyj alegro i napewno znajdziesz. w chwili wolnego czasu poszukam jakiegos ktory oferuje wozki i ewentualnie pojedziesz obejzec w realu
 
w sklepach internetowych pisza , ze jest najnowasza gondolka, ale ja wiem ze to stara, nowe gondolki w srodku wylozone sa takim materialem z logo x-landera, a te stare takim szarym a i na przykryciu gondolki jest znaczek x-landera i maja jeszcze taka jakby mala torebeczke z przedu, ale co do tego nie jestem pewna. Ale wiem, ze te stare sa mniuejsze od tych nowych gondolek
ale weszlam teraz na strone x-landera i od lutego maja wejsc jakies limitowane kolekcje! ciekawe jak beda wygladac, pamietacie ta ostatnia limitowana kolekcje taka czerwona ferrari, fajna byla
No właśnie ja mam tą z tamtego roku niebieską wyścieloną szara wysciółką z logo.A co do wielkości nie jestem pewna trzeba sie zorientować :-)
Jestem ciekawa tej nowej kolekcji- i limitowanej edycji
 
wiesz co bardzo duzo wozkow na allegro jest wystawionych właśnie z wrocławia takze przejzyj alegro i napewno znajdziesz. w chwili wolnego czasu poszukam jakiegos ktory oferuje wozki i ewentualnie pojedziesz obejzec w realu

to ja mam jakiegos pecha bo widzialam tylko kilka jak wlaczylam filtr i to jeszcze na 3 kolach(kilka razy na szczescie malo skutecznie prawie by mi sie taki wozek wywrocil z dzieckiem, wiec nie chce) albo z innymi udziwnieniami :eek:
 
hej anecik mam pytanie co do wózka tako jumper.mi również się podoba ile kosztuje u ciebie razem z fotelikiem i czy widziałaś go na żywo?
 
reklama
Ela mój mąż widział go na żywo i bardzo mu się spodobał. Podobno lekko się prowadzi i jest "zgrabny". U mnie w sklepach jeszcze cen nie sprawdzałam. Ja wezmę wózek bez fotelika bo mam po starszym synku. Pozdrawiam
 
Do góry