reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki , wyprawka i inne

I tak zle i tak niedobrze :) my dostalismy w sumie wszystko kilka hustawek, 3 chodziki ( nie bede uzywac) 3 wozki , 4 fotele bujane ogromna illsc ubran itp.. Jeszcze tam gdzie pracuje mam dostac kolejna gore rzeczy... Tylko ze wlasnie ja bym chciala chodzic wybierac kupowac a tak to nie ma sensu w wiekszosci rzeczy...
A jeszcze chcialam zeby maz zrobic komode dla dziecka bo te sklepowe jak dla mnie sa za male :)
Ellie super! Ja dostałam głównie ubranka ale to też duża oszczednosc. Wyślij połowę :D

Sojnabig super to lozeczko, ja też mam białe drewniane :)
 
reklama
Ja od nikogo nic nie dostaję... Bo i nie mam od kogo, pamiętam jak chodziłam w ciąży z Klaudią nikt z naszych znajomych jeszcze nie miał dzieci, w rodzinie też praktycznie pierwsze po długiej przerwie i tym sposobem sami wszystko kupowaliśmy. Wydatek kosmiczny, rodzice pomogli, zapłacili za wózek i łóżeczko, ale mimo wszystko dzieci to skarbonki bez dna:) Także trochę zazdroszczę, że macie od kogo dostać:)
 
Ja od nikogo nic nie dostaję... Bo i nie mam od kogo, pamiętam jak chodziłam w ciąży z Klaudią nikt z naszych znajomych jeszcze nie miał dzieci, w rodzinie też praktycznie pierwsze po długiej przerwie i tym sposobem sami wszystko kupowaliśmy. Wydatek kosmiczny, rodzice pomogli, zapłacili za wózek i łóżeczko, ale mimo wszystko dzieci to skarbonki bez dna:) Także trochę zazdroszczę, że macie od kogo dostać:)
No właśnie dlatego kupiliśmy już łóżeczko z pościelą żeby te dwa największe wydatki czyli łóżeczko i wózek rozłożyć w jak największym czasie a nie później na raz wszystko ;)
Wiem że od siostry dostanę trochę jakichś body czy śpiochow lub śpiworek na zimę bo ona sama dostała chyba z 5 i to przeróżne ale jak wiadomo to kropla w morzu potrzeb ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie dlatego kupiliśmy już łóżeczko z pościelą żeby te dwa największe wydatki czyli łóżeczko i wózek rozłożyć w jak największym czasie a nie później na raz wszystko ;)
Wiem że od siostry dostanę trochę jakichś body czy śpiochow lub śpiworek na zimę bo ona sama dostała chyba z 5 i to przeróżne ale jak wiadomo to kropla w morzu potrzeb ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kropla w morzu to sie powoli rozkręca im sa starsze :D U nas najwiecej wydajemy na jedzenie, bo żarłoki i na zajecia dodatkowe bo tu niestety ceny sa mega. Chocby jedna indywidualna lekcja plywanie (pol godziny) to 30 euro. Jakikolwiek kurs to cena okolo 40 euro za miesiac. Na szczescie kluby sportowe tanie :)
 
Jejku, jak ja wam zazdroszczę kolorowych zakupów. Mój synek miał być dziewczynką , dopiero jak mnie wybudzili po cc, to okazało się że to chłopiec, dlatego teraz na razie cos tam kupię ale tylko w neutralnych kolorach.
 
Jejku, jak ja wam zazdroszczę kolorowych zakupów. Mój synek miał być dziewczynką , dopiero jak mnie wybudzili po cc, to okazało się że to chłopiec, dlatego teraz na razie cos tam kupię ale tylko w neutralnych kolorach.

No niestety słyszę coraz częściej że dziewczynka okazuje się być chłopcem podczas porodu... Dlatego w sumie cieszę że mam mieć syna :D jestem pewna na 100% i potwierdzenie mam na zdjęciu 3d:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ellie123 fajnie ze masz od kogo dostać rzeczy dla maluszka zawsze możesz swoją drogą poszaleć na zakupach. Ja wszystko będę musiala sama kupić bo nie będzie od kogo dostać.
 
Ellie123 fajnie ze masz od kogo dostać rzeczy dla maluszka zawsze możesz swoją drogą poszaleć na zakupach. Ja wszystko będę musiala sama kupić bo nie będzie od kogo dostać.

ja dla pierwszego synka też musiałam całą wyprawkę zrobić sama....a dla tego maluszka wszystko mam po starszym:) może dla zasady kupię mu jakiś kocyk czy coś żeby miał coś nowego tylko dla siebie:)
 
Ja też wszystko muszę skompletować od zera. Póki co mam trochę ciuszków bo z miesiąc temu zaczęłam coś tam kupować. Ale na razie obiecałam sobie, że póki nie będę wiedzieć co tam rośnie to nic nie kupuje [emoji16] a co do rozmiarów to jakie kupujecie? Wszędzie czytam, żeby zacząć od 62 a te mniejsze ciuszki to mieć tylko pojedyncze sztuki. A co z kombinezonem? I jeszcze kocyki... wszędzie widzę te z minky i nawet się nad takim zastanawiam, mozna wybrac kolory i wzory przez internet wszystko wydaje sie takie śliczne [emoji4] tylko jaki rozmiar wybrać? A może macie jakąś sprawdzona stronkę z której zamawialyscie coś już?

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też wszystko muszę skompletować od zera. Póki co mam trochę ciuszków bo z miesiąc temu zaczęłam coś tam kupować. Ale na razie obiecałam sobie, że póki nie będę wiedzieć co tam rośnie to nic nie kupuje [emoji16] a co do rozmiarów to jakie kupujecie? Wszędzie czytam, żeby zacząć od 62 a te mniejsze ciuszki to mieć tylko pojedyncze sztuki. A co z kombinezonem? I jeszcze kocyki... wszędzie widzę te z minky i nawet się nad takim zastanawiam, mozna wybrac kolory i wzory przez internet wszystko wydaje sie takie śliczne [emoji4] tylko jaki rozmiar wybrać? A może macie jakąś sprawdzona stronkę z której zamawialyscie coś już?

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja kupowalam tylko rozm 62. Moje dzieci urodzily sie duze. Mozna miec kilka rzeczy 56 a potem ewentualnie dokupic, zreszta mniejszy dzidzius wejdzie w wieksze ubranko a w za male juz nie :) o kombinezonach czytalam ze lepiej kupic rozm wieksze ale ja mialam rozm 62 z hm-u dla syna (urodzil sie we wrzesniu 60cm) i sie w nim topil, wiec bym nie brala wiekszego.
Kocyki minky sa faktycznie popularne ale ja ich jakos nie lubie.
 
Do góry