reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki , wyprawka i inne

Witam wszystkie przyszłe mamy!
Jestem studentką IVr fizjoterapi, przeprowadzam wśród przyszłych mam ankiete odnośnie występowania bólów kręgosłupa w ciąży. Będe bardzo wdzięczna za wypełnienie jej online. Ankieta jest anonimowa, zajmie dosłownie kilka minut. Z góry dziękuje i życzę zdrowia Wam i maluszkom! :*
Link do: OCENA CZĘSTOŚCI WYSTĘPOWANIA BÓLÓW KRĘGOSŁUPA U KOBIET W CIĄŻY
 
reklama
Dziewczyny, jestem nowa, i też postanowiłam porozglądać się za wyprawką. Pierwsze moje pytanie, mam 3 latka w domu, i myślałam o tzw. "dostawce" do wózka, na której starszak będzie jeździł. Któraś mama słyszała o tym? jak to się sprawdza? warto?
A ja bym kupila. Mój pieciolatek czesto staje z tyłu na wozku, a nie na każdym wózku można tak sobie stać :)
 
U mnie w pracy maja taki ze starszego tez mozna wlozyc ale przyznam szczerze ze raz wyszlam i ciezko mi bylo pchac wozek :) ale nie wszedzie byl chodnik wiec dla bezpieczenstwa lepiej mi bylo trzymac dwojke w wozku..
 
image.jpeg
image.jpeg
Przegladalam ubranka z H&M nie wiem jak w pl ale maja teraz duzo promocji i ubranka swietne:)
Moje nowe zakupy :)
 

Załączniki

  • image.jpeg
    image.jpeg
    744,5 KB · Wyświetleń: 338
  • image.jpeg
    image.jpeg
    559,5 KB · Wyświetleń: 334
A mega wyprzedaże są tutaj w styczniu, niestety w Polsce nigdy takich nie spotkalam. Wtedy może coś kupie wszystkim dzieciakom i mam nadzieje ze sobie bo dawno nic nowego nie kupowalam.
 
Kombinezonik byl w promocji i zamiast 20 tylko 8 $, Carter ma teraz ok 70% wyprzedazy na niektore rzeczy :) a buciki to chyba bardzoej dla mnie bo to size 5 dla chyba 8-12 miesiecy :) ale nie moglam sie oprzec bo mnie roZczulaja male buciki :)
 
Kombinezonik byl w promocji i zamiast 20 tylko 8 $, Carter ma teraz ok 70% wyprzedazy na niektore rzeczy :) a buciki to chyba bardzoej dla mnie bo to size 5 dla chyba 8-12 miesiecy :) ale nie moglam sie oprzec bo mnie roZczulaja male buciki :)
No to ceny super :) mam z usa buty z rozm 5 to jest u nas rozmiar 21 wiec spokojnie ci się przydadza. Moja córka ma dopiero rozmiar 19 a już chodzi od kilku miesiecy, sym 21 nosil jak też już chodził :)
 
reklama
Ellie przez ciebie przeglądałam stronę carter's. Matko ja uwielbiam ich ubranka! :) trochę można kupić w Niemczech na zalando. Ale chyba wykorzystam rodzinę i coś zimowego sobie pozamawiam. I śpioszki cudne :)
 
Do góry