reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki , wyprawka i inne

Super te kociaki [emoji7]
I skromny kącik Jasia, zastanawiam się cały czas nad karuzelą czy potrzebna ....
c1f5cb88f989232f4b7ea9d3a01b8105.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Odradzam zakupy u r_p77 to ten sam oszust co użytkownik "DlaDzidziusia" - od 2 tyg brak kontaktu, telefon nie istnieje, na maile nie odpisuje. Jestem taka wściekła, że szkoda gadać. Mam nadzieje, że interwencja Allegro zmusi go do zwrotu kasy.
Miałam ten sam problem z tym sprzedawcą:/ jak w końcu udało mi się z nim skontaktować to dopiero po 2 tygodniach nadal przesyłkę. Jednak to nie koniec rozczarowań... Doszła niekompletna a część rzeczy jest inna niż zamawialam. Np zamiast białych pieluszek są żółte. Kilku wcale nie ma a na paragonie jest wszystko co zamawialam... nie wiem co mogę w tej sprawie zrobić bo z gościem na prawdę nie ma kontaktu...to jakiś oszust a allegro sobie na to pozwala
 
Miałam ten sam problem z tym sprzedawcą:/ jak w końcu udało mi się z nim skontaktować to dopiero po 2 tygodniach nadal przesyłkę. Jednak to nie koniec rozczarowań... Doszła niekompletna a część rzeczy jest inna niż zamawialam. Np zamiast białych pieluszek są żółte. Kilku wcale nie ma a na paragonie jest wszystko co zamawialam... nie wiem co mogę w tej sprawie zrobić bo z gościem na prawdę nie ma kontaktu...to jakiś oszust a allegro sobie na to pozwala

Jedyna opcja to zgłosić na policję oszustwo i z kwitkiem z policji do Allegro. Oni zwrócą kasę w ramach ochrony kupujących. A jak będzie dużo zgłoszeń to może wreszcie zablokują mu konto. Najgorsze jest to, że ma kilka kont :/
 
Super te kociaki [emoji7]
I skromny kącik Jasia, zastanawiam się cały czas nad karuzelą czy potrzebna ....
c1f5cb88f989232f4b7ea9d3a01b8105.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ślicznie :) karuzela niekoniecznie, ja kupiłam ale to był bardziej taki mój kaprys. Zosia nie miała, wolała pozytywki, takie naciągane za sznurek, Jasiek miał jakas prosta z canpolu ale tez rzadko używaliśmy bo była nakręcana. Właściwie to oni dopiero teraz się bawią karuzelka dla dzidziusia :D
 
Jedyna opcja to zgłosić na policję oszustwo i z kwitkiem z policji do Allegro. Oni zwrócą kasę w ramach ochrony kupujących. A jak będzie dużo zgłoszeń to może wreszcie zablokują mu konto. Najgorsze jest to, że ma kilka kont :/
Ale ten sprzedawca DlaDzidziusia i rp_77 to jedna i ta sama osoba?
 
Jedyna opcja to zgłosić na policję oszustwo i z kwitkiem z policji do Allegro. Oni zwrócą kasę w ramach ochrony kupujących. A jak będzie dużo zgłoszeń to może wreszcie zablokują mu konto. Najgorsze jest to, że ma kilka kont :/

Mi allegro nie zwrocilo, sprawa zgloszona na policji i od razu zamknieta to pisalam odeolanie i skarge na policjantke ... to zajeli sie ponownie po czym ze wzgledu na mala kwote kazana zalozylyc jakis inny pozew za ktory bym placila wiec sie poddalam,..
 
No tak, bo to tylko cywilny wtedy wchodzi w grę, za małą szkodliwość czynu - chyba, że pozew zbiorowy z większą ilością osób.
 
To moze sie zmienilo teraz bo u mnie bylo to ok 6-8 lat temu i nawet nie chcieli usunac komentarza negatywnego ktory mi ten sprzedawca wystawil mimo ze mialam dokumenty z policji.
 
reklama
Do góry